SLAYTIIINA
Autor: youtube.com/ SLAYTIIINA SLAYTIIINA

VIDEO: Nenáviděná Slovenka diskutovala s youtuberem o právech menšin! Vážně by zakázala potraty a změnu pohlaví?

sis. Publikováno: 10.02.2021
Vzpomínáte ještě na netaktní Líviu z Kulturblogu? Nedávno se objevila v rozhovoru se známým homosexuálním youtuberem SLAYTIIINA, který s ní vedl debatu o právech LGBT komunity.

reklama

Kdo by si nepamatoval na Líviu, která dříve působila v Kulturblogu a snažila se natočit "reportáž" ze slovenského Pridu pochodu na oslavu LGBT komunity. Tehdy chodila mezi účastníky pochodu a ptala se jich, kolik existuje pohlaví. Někteří lidé jí odpověděli, že dvě, jiní netušili, kolik jich ve skutečnosti je a odpovídali, že kolem 68. Toho hned Lívia využila a odpovídala všem, že jsou pohlaví rozhodně jen dvě, a že tedy neví, proč je dotyčný člověk na pochodu za práva homosexuálů a menšin, když mu chybí tyto znalosti. Její reportáž byla zaujatá vůči účastníkům pochodu, ostatně Lívia je už dlouhodobě známá tím, že natáčí videa, v kterých vyjadřuje negativní názory vůči LGBT komunitě.

Známý youtuber SLAYTIIINA, který na točí na svém kanále videa zaměřená na líčení, oblékání a zároveň se netají svou homosexuální orientací, navštívil Líviu a provedl s ní rozhovor. V ní se jí ptal na její názory nejen na sexuální menšiny, ale také témata jako jsou potravy, změna pohlaví nebo adopce dětí homosexuály. Lívia se vyjádřila proti potratům, následně neměla dostatek argumentů, proč by nemohli dva gayové anebo dvě lesby adoptovat dítě, a finálně se ztrapnila i svým názorem na transsexuály. Prohlásila, že je to nechutné a zvracené a na dotaz, zda by svému dítěti povolila změna pohlaví, řekla, že určitě ne. Pokoušela by se dítěti prý vysvětlit, že je narušené. Koukněte se na celý rozhovor, rozhodně stojí za zamyšlení...

 

London Pride 2019

V Londýně měla být jedna z největších přehlídek LGBT Pride v historii. Podívejte se, do čeho všeho se lidé oblékli

Slaytiiina

Slavný youtuber podstoupil plastiku nosu! Uhodnete, o koho jde?

reklama