VIDEO: Obrovský úspěch Fattyho! Fanoušci mu poslali přes 30 tisíc! Sledovalo ho rekordních 15 tisíc lidí!

Tomu se říká narozeninový dárek.

Takovou oslavu 24. narozenin si slavný streamer FattyPillow asi ani ve snu nepředstavoval. Pro své fanoušky si totiž k příležitosti svých narozek připravil více než pětihodinový stream plný sprosťáren a šíleností. A příznivci se mu odvděčili opravdu neskutečným způsobem.

Jeho narozeninový stream totiž sledovalo rekordních 15 tisíc lidí, což je pro populárního youtubera v našich končinách opravdu neuvěřitelný úspěch, o němž si může většina jeho konkurentů nechat jenom zdát. Tím však Fattyho večer snů zdaleka neskončil.

Youtuber při něm vybral od příznivců rekordní sumu peněz. Uživatelé Zugor, Shingen258 a Stabilka se totiž domluvili a během několika minut Fattymu dohromady poslali 30 tisíc korun! A to je suma, která naprosto vykolejila i slavného vtipálka. Své narozeninové příspěvky pak posílali i ostatní fanoušci, a tak FattyPillow vybral během jednoho večera několik desítek tisíc korun! Karel zkrátka potvrdil, že patří mezi naše nejoblíbenější youtubery a má za sebou super úspěšný večer, na který jen tak nezapomene.

Na jeho vtipnou reakci po obdržení neuvěřitelné částky se můžete podívat zde.

Sdílejte článek
Štítky narozeniny youtuber slavnost

Přečtěte si také