návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Od přírodních katastrof ke smrtelné nemoci! Podívejte se, jak tito známí youtubeři tragicky zemřeli

Pro tyto internetové tváře si osud vybral hodně krutý konec.
Vydáno: 03.09.2016
Youtubeři, kteří tragicky zemřeli.
Autor: youtube.com Youtubeři, kteří tragicky zemřeli.

Nyní se podíváme na odvrácenou a smutnější stranu youtuberské scény. Mladý český youtuber Kongi, který se specializuje hlavně na zajímavé žebříčky, se totiž zaměřil na své zahraniční kolegy, jejichž youtuberská kariéra byla bohužel až příliš krátká. Zemřeli totiž velmi mladí a často dosti tragickým či násilným způsobem. Tohle opravdu není příliš veselé poslouchání. Z krutých osudů některých youtuberů vám totiž bude běhat mráz po zádech.

Nyní se podíváme na odvrácenou a smutnější stranu youtuberské scény. Mladý český youtuber Kongi, který se specializuje hlavně na zajímavé žebříčky, se totiž zaměřil na své zahraniční kolegy, jejichž youtuberská kariéra byla bohužel až příliš krátká. Zemřeli totiž velmi mladí a často dosti tragickým a násilným způsobem. Tohle opravdu není příliš veselé poslouchání. Z krutých osudů některých youtuberů vám totiž bude běhat mráz po zádech.Nyní se podíváme na odvrácenou a smutnější stranu youtuberské scény. Mladý český youtuber Kongi, který se specializuje hlavně na zajímavé žebříčky, se totiž zaměřil na své zahraniční kolegy, jejichž youtuberská kariéra byla bohužel až příliš krátká. Zemřeli totiž velmi mladí a často dosti tragickým a násilným způsobem. Tohle opravdu není příliš veselé poslouchání. Z krutých osudů některých youtuberů vám totiž bude běhat mráz po zádech.
VIDEO: Youtubeři, kteří tragicky zemřeli
Budete ho číst?

VIDEO: Do trafik jde časopis jen o youtuberech! Zjistěte, co je projekt JJ…

Jedna věta způsobila poprask

VIDEO: Je David Mrázek gay? Youtuber jedinou větou královsky vytrollil hatery. Podívejte, jak jim to natřel

Článek je zařazen v: běhání , osud , žebříček , mráz , záda , smutný , katastrofy

reklama