Youtubeři, kteří tragicky zemřeli.
Autor: youtube.com Youtubeři, kteří tragicky zemřeli.

VIDEO: Od přírodních katastrof ke smrtelné nemoci! Podívejte se, jak tito známí youtubeři tragicky zemřeli

Publikováno: 03.09.2016
Pro tyto internetové tváře si osud vybral hodně krutý konec.

reklama

Nyní se podíváme na odvrácenou a smutnější stranu youtuberské scény. Mladý český youtuber Kongi, který se specializuje hlavně na zajímavé žebříčky, se totiž zaměřil na své zahraniční kolegy, jejichž youtuberská kariéra byla bohužel až příliš krátká. Zemřeli totiž velmi mladí a často dosti tragickým či násilným způsobem. Tohle opravdu není příliš veselé poslouchání. Z krutých osudů některých youtuberů vám totiž bude běhat mráz po zádech.

Nyní se podíváme na odvrácenou a smutnější stranu youtuberské scény. Mladý český youtuber Kongi, který se specializuje hlavně na zajímavé žebříčky, se totiž zaměřil na své zahraniční kolegy, jejichž youtuberská kariéra byla bohužel až příliš krátká. Zemřeli totiž velmi mladí a často dosti tragickým a násilným způsobem. Tohle opravdu není příliš veselé poslouchání. Z krutých osudů některých youtuberů vám totiž bude běhat mráz po zádech.Nyní se podíváme na odvrácenou a smutnější stranu youtuberské scény. Mladý český youtuber Kongi, který se specializuje hlavně na zajímavé žebříčky, se totiž zaměřil na své zahraniční kolegy, jejichž youtuberská kariéra byla bohužel až příliš krátká. Zemřeli totiž velmi mladí a často dosti tragickým a násilným způsobem. Tohle opravdu není příliš veselé poslouchání. Z krutých osudů některých youtuberů vám totiž bude běhat mráz po zádech.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Youtubeři, kteří tragicky zemřeli
Budete ho číst?

VIDEO: Do trafik jde časopis jen o youtuberech! Zjistěte, co je projekt JJ…

Jedna věta způsobila poprask

VIDEO: Je David Mrázek gay? Youtuber jedinou větou královsky vytrollil hatery. Podívejte, jak jim to natřel

reklama