Misha po letech. 1
Autor: Youtube.com/Stay12 Misha po letech. 1

VIDEO: Pamatujete si na youtubera Mishu? Bývalá hvězda vzpomíná po letech na své nejšílenější songy. Co si o nich myslí?

MilanR. Publikováno: 26.05.2021
Už je tady zas! Co říká bývalá dětská hvězda na svá bizarní videa? A jaké z nich má nejradši?
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Už je to pět let, co (nejen) českou youtuberskou scénu ovládl nečekaný fenomén, malý youtuber Misha se svými záměrně šílenými cringe songy, které měl člověk často problém doposlouchat do konce. Díky Pokémon GO Songu se stal opravdu celosvětovým bizárem. Píseň má na YouTube přes 90 milionů zhlédnutí a všiml si jí také nejslavnější světový youtuber PewDiePie a tehdy 9letý Michal Florián byl prostě všude. A bizarní videa přibývala ve velkém.

Po čase se ovšem za Mishou zavřela voda. I když stále natáčí a některá jeho videa se těší solidní sledovanosti, popularita vyprchala a mladému youtuberovi to nejspíš zase tolik nevadí. Dnes už 14letý kluk si prostě čas od času točí, co ho baví, věnuje se produkování vlastních písní a plánuje vydat plnohodnotné album! Nově se pak objevil ve videu oblíbeného youtubera a tvůrce reakčních videí Stay12. V něm se Misha ohlíží za dobou své největší slávy, komentuje kontroverzní videa a říká, jaký na ně má ve skutečnosti názor.

A jak je vidět, tak na pro mnohé odpadní obsah, za nímž z velké části stojí jeho brácha Metadon, vzpomíná v dobrém. Bere ho zkrátka s nadhledem a dokáže se mu pořádně zasmát. I když uznává, že jeho songy a vlezlý styl se začaly po čase opakovat, a tak v roce 2018 raději začal dělat videa po svém. Právě Pokémon GO Song má pak osobně ze všech bizárů nejradši.

 

 

Misha a Fall Guys Song. 1

VIDEO: Zapomenutý Misha se vrací s šíleným Fall Guys songem! Tohle fanoušci herního hitu slyšet nechtěli

Misha a jeho Corona Song!

VIDEO: Youtuber Misha útočí s šíleným Corona songem! Před tímhle bizárem vás neochrání ani rouška

reklama