Youtubeři

23. července 2018 11:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Partička z TVTwixx se překonala v trapnosti! Youtubeři natočili prank 24 hodin v rakvi. V čem spočíval?

TVTwixx útočí dalším trapným videem.

Obyčejně, když partička z TVTwixx vydá nové video, jsou naše očekávání velmi nízká. Sem tam se ale youtuberům podaří i překvapit, a vydat ještě horší video, než jsme původně čekali. Jako například teď.

TVTwixx totiž ukradli nápad na challenge 24 hodin v rakvi, a natočili svoji vlastní verzi, kdy jakoby někoho omráčí, jenom aby ho následně jakoby strčili na 24 hodin do rakve. Dále na sebe z nějakého důvodu navléknou farářská roucha a ke konci začnou předstírat, že jim to celé vyšlo, a že to byla děsná sranda. Jediný problém? Je to tak hrozně fake, až nás to fyzicky bolí sledovat.

Jejich fandy jistě pobaví i upozornění na začátku videa, kde youtubeři líčí, jak nebyly použity žádné omamné látky, nikomu nebylo ublíženo, a vše bylo točeno pod dohledem profesionálů. No, rádi bychom ty profesionály viděli. Každopádně video je dost možná nejtragičtější, jaké jsme od téhle party doteď viděli. Jak kvalita jejich tvorby postupně klesá (přičemž ani na začátku nebyla kdovíjak vysoká), se teď můžete podívat tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také