návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: PeeetaaaTV útočí na Dannyho z TVTwixx! Odhaluje, kterou holku zoufalý youtuber zmlátil. Opravdu říkal Freescoot pravdu?

Kauza, která začala novou Frescootovou písní, se nám začíná čím dál více vyostřovat.
Vydáno: 12.04.2018
PeeetaaaTV - reakce na Dannyho
Autor: YouTube.com/PeeetaaaTV PeeetaaaTV - reakce na Dannyho

Český youtuberský svět aktuálně žije zejména novým rapovým songem od Freescoota. Jenže zatímco loni se mu za píseň 10. 4. 98 všichni smáli, letos ho za disstrack Faker, v němž se obouvá do Dannyho z TVTwixx, pomalu všichni chválí. Všichni pak řeší zejména Freescootova obvinění z toho, že Danny fyzicky napadl svou bývalou přítelkyni. Je to pravda? S dalším dílem skládačky nyní přišel známý provokatér PeeetaaaTV, který se k celé kauze vyjádřil.

Ve svém reakčním videu na Freescootův song totiž odhaluje, že o údajném Dannyho napadení ex-přítelkyně už ví zhruba rok. Napadená dívka i Danny měli údajně skončit na pohotovosti a jeho bývalka prý měla dlouhou dobu modřiny a podlitiny. Peetaaa si pak myslí, že napadená dívka se jmenovala Aneta, a doufá, že Dannyho stihne za tento čin patřičný trest. Co myslíte, opravdu youtuber z TVTwixx spáchal tento ubohý čin? Tahle kauza bude nejspíš ještě hodně zajímavá.

 

 

Youtuber Freescoot vydal disstrack na Dannyho z TVTwixx

VIDEO: Schyluje se k další youtuberské bitce?! Freescoot útočí na Dannyho z TVTwixx! Tvrdí, že dal své holce pěstí

Datel vyzval Dannyho z TVTwixx na zápas

VIDEO: Po MikeJePan vyzval youtuber Datel na zápas i Dannyho z TVTwixx! Za co ho chce zmlátit?

Článek je zařazen v: Freescoot , song , disstrack , youtuber , PeeetaaaTV , reakce , Danny Threeman , TVTwixx , fyzické napadení , napadení dívky

reklama