Youtubeři

19. května 2016 13:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Populární Misha má rodinu plnou šílených youtuberů! Jeho máma zpívá sprostě a táta ukazuje…

Je tohle nejšílenější rodina na internetu?

Mysleli jste si, že populární kanál Mishovy šílenosti, jenž má spoustu fanoušků i zarytých kritiků, patří mezi to nejbizarnější, co můžete na české youtuberské scéně vidět? Tak to jste ještě nepoznali jeho vypečenou rodinu. Natáčení videí na YouTube se totiž nevěnuje jenom devítiletý Misha, ale své kanály má také jeho bratr, a dokonce i jeho vlastní rodiče! A poté, co uvidíte jejich podivné kousky, vám možná bude Misha hned o něco sympatičtější.

MetadonMishova staršího bráchu Metadona asi jeho příznivci moc dobře znají. V jeho videích se pravidelně vyskytuje a skládá pro něj úspěšné, i když pro mnohé podivné písničky. Na svém vlastním kanálu pak přináší vlastní bizarní pěvecké kousky, v nichž vystupuje i zbytek rodiny. Často také odpovídá na komentáře Mishových odpůrců, kteří nešetří na Metadonovu adresu nadávkami a myslí si o něm, že se chce svézt na slávě mladšího bratra. Metadon se jim to sice snaží vyvracet, jeho osobitý smysl pro humor a styl projevu tomu ovšem u mnohých asi nepomáhá.

Jsem TátaTaké Mishův otec se v posledních týdnech rozhodl založit vlastní YouTube kanál s příhodným názvem Jsem Táta. V něm diváky zavádí do zákulisí natáčení Mishových šíleností a ukazuje jim, s čím vším se musí rodiče youtuberské hvězdy potýkat. Jen nevíme, zda je procházení po zahradě a ukazování flašek od piva tím správným způsobem, jak tyto informace prezentovat. Svými videi tak u mnohých kritiků způsobuje spíše úsměv. A pozor, chystá ještě další kanál o vaření piva!

Jsem MámaA to nejšílenější na konec. Vlastní kanál si totiž v předchozích dnech založila i Mishova maminka. I když zde toho zatím příliš nenajdete, zřejmě od ní můžeme očekávat solidní šílenosti. Napovídá tomu alespoň nedávný Metadonův metalový, a neskutečně sprostý song, v němž maminka zpívá o nakopání do rozkroku. Prostě strašný bizár. Takhle byste svou maminku vidět zřejmě nechtěli. Misha coby to pomyslné jablko zkrátka nepadl moc daleko od stromu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také