návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Provokatér Jake Paul si to rozdá v ringu s tímto slavným rapperem! Proč si chtějí rozbít hubu?

Jake Paul vs. rapper s upadající slávou?
Vydáno: 12.02.2019
Jake Paul vs. Soulja Boy 2
Autor: Instagram.com Jake Paul vs. Soulja Boy 2

Po týdnech provokování na sociálních sítích, hádkách a rádoby výzvách se youtuber Jake Paul a rapper, kterému se v posledních letech lidé spíš smějí, hloupý Soulja Boy, konečně dohodli na zápase v ringu.

Obě celebrity se na boji dohodli v instagramovém přenosu od Paula, který na svůj live stream přizval rappera v jeho průběhu. Společně pak před zraky všech fanoušků určili, že každý vloží do zápasu dvacet milionů dolarů.

Paul už nějaké boxerské zkušenosti má, loni například doprovázel svého bratra Logana na boxerskou show, ve které si to rozdal s britským youtuberem Dejim a vyhrál. Na druhé straně Soulja Boy v posledních letech nevydal žádnou pořádnou desku, ztrapnil se prodejem vlastní herní konzole, která byla ve skutečnosti vyrobena někým jiným a ještě navíc za mnohem levnější částku, a většině lidí je teď spíš pro smích. Boj s youtuberem je tak možná poslední pokus oživit uvadající kariéru – tak nějak ale nevěříme, že to zabere.

 

Článek je zařazen v: Jake Paul , rapper , Soulja Boy , zápas , box , youtuber

reklama