VIDEO: Provokatér MikeJePan dělal opět problémy! Pohádal se s ostrahou a přijela si pro něj policie. Kvůli čemu vše začalo?

Provokatér MikeJePan dělal opět problémy.

Jen málokterý youtuber na české scéně je tak otravný, jako MikeJePan. Celým jménem Mikael Oganesjan je známý tím, že pro pubertální mládež natáčí kontroverzní a sprostá videa, ve kterých často provokuje policii a autority obecně. Jeho nejnovější kousek pak v tomhle směru nepřinesl nic nového.

MikeJePan přijel do Plzně propagovat značku nechvalně proslulých nápojů s kuličkami a to zahrnovalo i natáčení videa v OC Plaza, na které ovšem neměl povolení. Jakmile ho však člen ostrahy upozornil, že dělá něco, co se nesmí, snažil se z toho hloupoučký youtuber vyjít jako vítěz, a tak začal mlít neuvěřitelné pitomosti.

Na videu je patrné, že MikeJePan asi příliš nerozumí větám, má viditelné problémy udržet pozornost déle než dvě vteřiny, nechápe princip autority a navíc mu nedochází, že on sám je tím, co je vlastně špatně. Jestli tohle není typická známka špatné výchovy, tak už fakt nevíme. Bohužel pro nás všechny ho někdo naučil s kamerou a on se tak stal přes noc slavným. Proto teď dostáváme videa, jako je tohle. Naštěstí mu jako jednomu z mála youtuberů popularita spíše klesá a nás může hřát pocit, že za pár let už po něm neštěkne ani pes. Jestli dřív neskončí v kriminále.

P. S. ve videu s ním hraje i youtuber Ikaro, jak ale sami uvidíte, páneček se nezmohl na víc než trapné úsměvy do kamery. To je dvojka!

Sdílejte článek

Přečtěte si také