návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Provokatér PewDiePie na 8 minut ztratil titul nejsledovanějšího youtubera na světě! Kdo ho předběhl?

PewDiePie na chvíli nebyl nejsledovanějším youtuberem na světě!
Vydáno: 27.02.2019
PewDiePie ztratil na 8 minut titul nejsledovanějšího youtubera  2
Autor: youtube.com PewDiePie ztratil na 8 minut titul nejsledovanějšího youtubera 2

Pokud alespoň trochu sledujete dění okolo nejsledovanějšího youtubera na světě, pak asi víte, že PewDiePie v posledních měsících ostře bojuje s indickým rychle rostoucím kanálem T-Series, jenž sdílí především bollywoodskou tvorbu, hudební videa atd.

No a čerstvě se stalo, že 29letý youtuber vůbec poprvé ztratil na osm minut pozici nejsledovanějšího youtubera na světě. Netrvalo to však dlouho, protože youtuber a potažmo jeho fanoušci v současnosti jedou tvrdou kampaň na jeho podporu, která se rozprostírá do celého světa a radí lidem, aby se připojovali ke sledování jeho kanálu. PewDiePie si předtím držel titul nejsledovanějšího youtubera na světě dlouhých 5 let.

Tak či tak se zdá, že youtuber už příliš dlouho indické společnosti odolávat nezvládne a svůj boj s ní nakonec prohraje, čímž bude odsunut až na pozici dvojky. Jak se s tím srovná, napovídá třeba i následující video:

 

Článek je zařazen v: PewDiePie , T-Series , youtuber , YouTube , sledovanost , lidi

reklama