VIDEO: První exkluzivní záběry z Mishova nového songu, který zboří internet! Užívá si se sexy prostitutkami a posílá drsný vzkaz!

Nový klip malého provokatéra se blíží. A hodlá s ním zase pořádně naštvat všechny hejtry i ostatní youtubery.

Už se to blíží! Delší dobu to vypadalo, že máme od Mishy na internetové scéně konečně klid. Už zítra na nás však zaútočí s novým šíleným songem, který by se měl dle všeho stát internetovým hitem. Podle již zveřejněných fotek s černošskými bodyguardy a prostitukami se totiž bude nejspíš jednat o jeho vůbec nejšílenější video!

Píseň se bude jmenovat Už jsem tady rok a mělo by jít prý o něco zcela jiného, než jsme od Mishy a jeho bráchy Metadona zvyklí. Místo “dětského“ songu nás totiž prý čeká rapová píseň, v níž Misha pošle drsný vzkaz všem hejtrům a ostatním českým youtuberům. Podle tvůrců videa půjde zkrátka o píseň hezky od srdíčka. Že to malý youtuber myslí se svým dalším hitem vážně, naznačuje také fakt, že režisérem videoklipu je uznávaný Rashid Garipov, jenž spolupracuje s interprety jako Marpo, Řezník, DJ Wich, či Ektor. Je tu tedy šance, že tentokrát se bude dát na Mishův klip i koukat.

I když song spatří světlo světa až zítra, vy už se díky nám můžete exkluzivně podívat na upoutávku, v níž si Misha užívá peněz a společnosti krásných prostitutek, které s ním paří v klubu. Misha zkrátka zase jede a chystá na nás šílenost, o níž budou jeho hejtři zase divoce mluvit a už teď si jistě připravují hromadu nadávek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také