Psychopat Bejr
Autor: YouTube.com/Psychopat Bejr Psychopat Bejr

VIDEO: Psychopat Bejr se snažil zjistit, zda slavný bezdomovec Majsner opravdu zemřel! Lidé mu za to nadávají

Publikováno: 05.11.2019
To, že se Bejr snaží za každou cenu na sebe strhnout pozornost, je o něm už známo. Tentokrát se rozhodl šířit zprávu o úmrtí známého bezdomovce Majsnera, i když ještě neměl informaci ověřenou.
Aleš Bejr
Aleš Bejr
Také si vyzkoušel účinkování v různých televizních pořadech, má vlastní youtube kanál. Žije s... Přečíst celé

reklama

Clickbaitové názvy jsou sice rozšířené, je to ale vážně v pořádku, když se jedná o smrt člověka?! Bejr napsal do názvu videa „Psychopat vs. Majsner ZEMŘEL??? JE TO PRAVDA???“, což okamžitě vyvolalo ve fanoušcích pochybnosti, jestli slavný bezdomovec Majsner, díky kterému se vlastně Aleš Bejr coby youtuber prosadil, je doopravdy mrtvý. Na videu dlouhém 12 minut řekl: „Majsneros zemřel. Pod mostem byla sanitka, policisté. A já jsem si říkal, ty vole, jako fakt?“

Až následně pak řekl, že Majsner žije. Za což mu pak kupa lidí samozřejmě nadávala. „Roznášet o někom, že umřel, a nemít to 100% potvrzený, je celkem hnusný,“ znělo z komentářů. Do videa Aleš vložil vyjádření jeho známé Dášenky. Té volal Likvidátor (pozn.: kamarád Majsnera a taky bezdomovec), který jí řekl, že Majsner zemřel. Tomu ale moc nevěřila a chtěla si to ověřit ještě u jiného bezdomovce, který řekl, že je to blbost. Poté znova volala Likvidátorovi, který potvrdil, že o Majsnerově smrti už ví víc lidí. Každá strana ale tvrdila něco jiného. Takže ve výsledku nevěděla, kde je pravda.

Na konci videa pak nakonec šla pod most zkontrolovat Majsnera, jestli je v pořádku. A záběry Aleš umístil na konec svého videa, samozřejmě. Většina lidí si stejně myslí, že byla celá tahle akce jenom prank domluvený s Dášenkou, aby měl Bejr zajímavý název videa. Těžko říct, jestli může Aleš klesnout se svojí tvorbou ještě níž.

 

reklama