VIDEO: Sexy Laduška čelí brutálnímu útoku hejtrů. Vážně tiktokerka tahá z dětí na streamu peníze?

MilanR. Publikováno: 23.08.2022
Známá influencerka a účastnice první řady LIKE HOUSE čelí obrovské vlně kritiky. Podle hejtrů klesla kvůli penězům až na samotné dno.
Mladá influencerka Lada Horová.
Laduška
Lada Horová aka Laduška je populární českou tiktokerkou a influencerkou, která se proslavíla... Přečíst celé

reklama

Lada Horová aka Laduška je populární tiktokerkou, která na sebe výrazně upozornila v první řadě reality show LIKE HOUSE. Jinak je známá ale zejména díky svým sexy fotkám na Instagramu a v poslední době také čím dál častějším živým streamům. Těmi ale nedělá mnoha lidem úplně radost, naopak si kvůli nim vysloužila novou armádu hejtrů, kteří na ní na sociálních sítích nenechávají nit suchou.

Na svých streamech totiž společně se svým přítelem Bohoušem Třískou v podstatě motivuje a překecává své fanoušky k tomu, aby jí posílali na TikTok nejrůznější dárečky. Ty se na sociální síti kupují pomocí digitálních mincí, které ovšem něco stojí, a pokud chtějí fandové oblíbenému tiktokerovi udělat radost a koupit mu něco za větší počet mincí, musí se pořádně plácnout přes kapsu. Laduška pak dělá s přítelem na streamu šílené kousky a motivuje sledující k dalším darům i tím, že jména těch nejštědřejších dárců píše na bílou tabuli za sebou.

A v čem je tedy problém? Její sledující jsou z velké části děti a půvabná influencerka to samozřejmě moc dobře ví. Hejtrům se tedy nelíbí, že Laduška dostává peníze z malých dětí a často nic netušících rodičů a ještě je k tomu podle negativních reakcí „překecává“ právě onou tabulí pro nejlepší dárce. Většina malých dětí by totiž ráda byla první na tabuli svého internetového idola a získala si jeho pozornost. Logicky tak chtějí za dárek utratit často i nesmyslné peníze. A peníze z dárků pak přistanou právě i u Ladušky.

 

@laaduska Ani nevíte jak me tento tyden dojal jsem tak rada za tu nejlepší rodinu co mám #laaboofamily ♬ Love You Still (abcdefu romantic version) (v1) - Tyler Shaw

 

Hejtři tak na ni útočí přímo na streamech a obviňují ji z toho, že vysává z dětí jejich kapesné a podle jiných kritiků sáhla na své samotné dno. Laduška si však z útoků nic nedělá, obvinění nekomentuje a negativní komentáře na svou adresu společně se svým přítelem maže a dotyčné blokuje. Mnozí hejtři se prý dokonce snaží aby po kampani srpenbezAdel proti tiktokerce Shopaholicadel následoval bojkot a kampan září bez Ladušky. Laduška pak není první influencerkou, co u nás podobné streamy na TikToku rozjel. Co myslíte, je tohle podle vás už opravdu přes čáru?

Carrie Kirsten

GALERIE: 8 nejvíc sexy influencerek v plavkách roku 2022. Které české krásky musíte sledovat?

Tiktokerka Kristal Shine ukázala nová prsa!

GALERIE: Kráska Kristal Shine z LIKE HOUSE ukázala po plastice nová prsa! Jak se vám líbí?

reklama