Youtubeři

13. září 2022 19:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sexy streamerka Pokimane prozradila, jak vypadal její nejhorší střet s fanoušky. Kde na ni plivnuli?

Streamerka Pokimane prozradila, kde na ni fanoušci plivnuli.

Známá streamerka Pokimane má za sebou poměrně slušnou porci setkání s fanoušky, ne vždy to ale probíhalo zrovna podle představ. Teď například odhalila jednu ze svých nejhorších interakcí – když na ni kdysi začali neznámí „fanoušci“ plivat v klubu, kde trávila volno se svými přáteli.

Imane Anys aka Pokimane je jednou z největších streamerek na světě. A i když drasticky změnila svou obvyklou tvorbu obsahu – dokonce se nedávno vzdala i Twitche kvůli „mentálnímu resetu“, v očích veřejnosti zůstává nadále. A ne všichni ji bohužel mají rádi. Občas je ale chování takových lidí daleko za čárou něčeho, co by se dalo označit za slušné chování.

„Byla jsem v klubu a vysvětlovala jsem, jak jsou světla na pódiu a stoly jsou také na pódiu, takže tam jsou světla, díky kterým jsou vidět lidé, co zaplatili tisíce dolarů za stůl. Taková negativní pozornost. No a najednou ke mně přišel chlap a začal mi mluvit fakt zblízka do očí, přičemž mě nechutně poplival,“ uvedla k příběhu streamerka. To ale nebylo vše.

„Ten chlap se mnou chtěl furt mluvit. Křičel, jak je skvělé mě vidět naživo, přitom na mě ale lítaly jeho sliny. A furt se chtěl fotit, tak jsem mu vysvětlila, že na to není vhodná chvíle, protože jsem s přáteli. Po deseti minutách se ale vrátil znova s tou samou prosbou. Nakonec jsem tak odešla brzy, protože jsem se v klubu díky němu cítila fakt nepříjemně.“

Holt ne vždy se chtějí streameři se svými příznivci bavit, ostatně jsou to taky jen lidé a mají právo na své soukromí. Fanoušci by si tak měli uvědomit, že někdy je jejich pozornost nejenže netaktní, ale dokonce nechtěná.


Přečtěte si také