VIDEO: Sexy streamerka si povídala s umělou inteligencí. Co šíleného musela uvést na pravou míru?

Alinity vs. umělá inteligence.

Byly to docela klidné svátky u slavných streamerů. Amouranth se připravuje na nový projekt, xQc si užíval klidu po roce, který patřil na Twitchi především jemu, no a Alinity si povídala s umělou inteligencí.

Sexy streamerka, která je známá pro své kontroverzní momenty jako hod kočkou nebo odhalené ňadro, se v posledních letech uklidnila a veškerý peprnější obsah přemístila na své OnlyFans. Na Twitchi už ji tak většinou fanoušci najdou jen u her nebo obyčejného chatu, který nyní streamerka vedla pro změnu s umělou inteligencí, resp. chatovacím robotem.

Chvíli to vypadalo na docela normální konverzaci, pak ale Alinity napadlo zeptat se, jaké jsou podle robota nejznámější streamerky na světě. No a protože tato konkrétní umělá inteligence má zjevně ještě nějaké mouchy, uvedla jako příklad jméno Summit1g. Což je samozřejmě mužský streamer, který asi v takovém seznamu nemá co dělat. Alinity celý moment nejdřív pobavil, pak jí ale došlo, že naopak nepadla zmínka o nejslavnější ženské streamce Amouranth, a tak se rozhodla, že by měla asi umělou inteligenci mírně poučit. Na celý moment se můžete podívat níže:


Přečtěte si také