VIDEO: Skandál! Youtubeři TVTwixx se vloupali do vily mafiána Radovana Krejčíře a zatkla je policie! Co se s nimi stalo?

Internetová partička na krku další průšvih velkých rozměrů.

A už mají zase problémy! Youtuberská partička TVTwixx je dlouhá léta známa svými nelegálními kousky a opletačky s policií. Kvůli svým problémům se zákonem pak několikrát plnili i přední stránky novin. A nyní si připsali dost možná svůj největší průšvih! Vloupali se totiž do opuštěné vily nechvalně známého miliardáře a mafiána Radovana Krejčíře. Ano, přesně do té samé vily, ze které Krejčíř v roce 2005 utekl policii. A nevloupali se sem jednou, ale rovnou dvakrát!

Video z jejich první návštěvy už je na internetu pár dní a ihned se stalo virálním hitem. Youtubeři zde svým dětským divákům ukazují, v jakém luxusu si Krejčíř žil a vyzkoušeli zde například tamní záchod či trezor. Jenže jedna návštěva hochům nestačila. Partička svým fanouškům slíbila, že pokud dostanou za video 50 tisíc “lajků“, do vily se vrátí a uspořádají zde velkou grilovačku. Jenže právě tento návrat se jim krutě nevyplatil. Při jejich druhé návštěvě už byla totiž policie připravena a youtubeři skončili v poutech!

Youtubeři podle serveru AKTU.cz skončili na obvodním oddělení v Řevnicích, kde byli podrobeni výslechu. Do vily pak dorazil dokonce kriminalistický technik, aby zdokumentoval případnou škodu, a dostavil se i syn Radovana Krejčíře.

„Na místě našli čtyři osoby, které zadrželi a podrobili výslechu na policejní služebně. Případ je v současné době ve fázi prověřování a právní kvalifikace tedy není stanovena. Policisté zjišťují, jak osoby do vily vnikly, a proč,“ řekla policejní mluvčí Marcela Pučelíková deniku Blesk. Jak to s youtubery nyní vypadá, se zatím neví. Jejich kamarád a provokatér MikeJePan ovšem na svých stránkách slibuje brzy video, na němž vše dostatečně vysvětlí. Zdá se tedy, že i další youtuberský postrach policistů, měl v tomto incidentu své prsty. Uvidíme , jak tento youtuberský skandál dopadne.


Přečtěte si také