návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Slavná youtuberka Anna Šulc natočila nejvtipnější volební parodii! Podívejte se, z koho si dělá srandu

Anna Šulc a prezidentský skeč.
Vydáno: 15.01.2018
Anna Šulc a sketch k prezidentským volbám
Autor: youtube.com Anna Šulc a sketch k prezidentským volbám

Aktuálně v České republice probíhají prezidentské volby a to je logicky téma, které vyvolává v řadě lidí různé emoce. Ať už se politicky přikláníte do druhého kola ke komukoliv, na jednom se všichni inteligentní a demokraticky smýšlející lidé shodují – volit by měl jít každý, kdo na to má právo.

A protože jde fakt o hodně, tak právě tuhle zprávu teď plno známých českých youtuberů snažlivě zkouší předávat dál, a jednou z posledních takových je i nedávná vítězka Czech Blog Awards Anna Šulcová.

Její poslední video, skeč prezidentských voleb, ukazuje, jak to různě po České republice mezi lidmi vypadá, kdo chodí k volbám, komu se nechce, jak se v rodinách lidé rozhodují, i jak se občas může někdo cítit pod tlakem ze strany svého okolí, aby smýšlel stejným způsobem jako oni. A byť to může někomu připadat mírně necitlivé k seniorům, na konci youtuberka přiznává, že vpravdě všechny starší voliče obdivuje, že k urnám chodí, i když je to pro ně mnohdy fyzicky velmi náročné. Na povedené video se teď můžete podívat zde:

Článek je zařazen v: Anna Šulc , česká youtuberka , prezidentské volby , Česká republika , emoce , klip , parodie

reklama