Anna Šulc a sketch k prezidentským volbám
Autor: youtube.com Anna Šulc a sketch k prezidentským volbám

VIDEO: Slavná youtuberka Anna Šulc natočila nejvtipnější volební parodii! Podívejte se, z koho si dělá srandu

Publikováno: 15.01.2018
Anna Šulc a prezidentský skeč.
Youtuberka Anna Šulc.
Anna Šulc
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek současnosti se narodila 4. 3. 1999. S YouTubem... Přečíst celé

reklama

Aktuálně v České republice probíhají prezidentské volby a to je logicky téma, které vyvolává v řadě lidí různé emoce. Ať už se politicky přikláníte do druhého kola ke komukoliv, na jednom se všichni inteligentní a demokraticky smýšlející lidé shodují – volit by měl jít každý, kdo na to má právo.

A protože jde fakt o hodně, tak právě tuhle zprávu teď plno známých českých youtuberů snažlivě zkouší předávat dál, a jednou z posledních takových je i nedávná vítězka Czech Blog Awards Anna Šulcová.

Její poslední video, skeč prezidentských voleb, ukazuje, jak to různě po České republice mezi lidmi vypadá, kdo chodí k volbám, komu se nechce, jak se v rodinách lidé rozhodují, i jak se občas může někdo cítit pod tlakem ze strany svého okolí, aby smýšlel stejným způsobem jako oni. A byť to může někomu připadat mírně necitlivé k seniorům, na konci youtuberka přiznává, že vpravdě všechny starší voliče obdivuje, že k urnám chodí, i když je to pro ně mnohdy fyzicky velmi náročné. Na povedené video se teď můžete podívat zde:

reklama