Madbros

18. března 2019 13:51

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavná youtuberská dvojice definitivně končí! Proč už jeden z nich nechce mít s YouTube nic společného?

Oblíbené youtuberské duo konečně přiznalo, proč přestalo natáčet na YouTube. Vážně už zde ovšem ani jednoho z nich neuvidíme?

Bratrské duo MadBros aka youtubeři Premi a Proxy patřilo ještě před pár lety mezi nejpopulárnější české hvězdy YouTube a jejich nejúspěšnější videa měla přes milion zhlédnutí. Jenže před 2 lety prakticky přestali vydávat nová videa a diváky oblíbený kanál umřel a zmizel v zapomnění. Až nyní Premi konečně ohlásil, že kdysi slavný kanál definitivně končí a už na něm opravdu nebudou vycházet žádná videa. Tuší, že toto video mělo být vzhledem k jejich nečinnosti natočeno mnohem dříve, i přesto youtuber cítil, že fanouškům zkrátka dlužil vysvětlení.

A proč tedy MadBros končí? Bratři zkrátka ztratili před lety chuť natáčet a špatně nesli také fakt, že se mnoho fanoušků nedokázalo vyrovnat se změnou jejich tvorby. Nelíbilo se jim také, jak moc se tuzemská youtuberská scéna změnila a proměnila se dle Premiho slov v “drama“. Jeho bratr Proxy byl pak situací na tuzemském YouTube natolik znechucený, že už prý odmítá natáčet jakákoliv videa a nechce mít s tou scénou nic společného. Bratři tak místo toho založili svou vlastní videoprodukci, v níž se nejspíš velmi daří.

Fanoušci MadBros ovšem úplně smutnit nemusí. Premi sice přiznal, že slavná dvojice definitivně končí, jemu samému se ovšem začalo po youtuberských časech stýskat, a tak zakládá svůj vlastní kanál MadLife, do něhož bude přidávat vlogy a videa ze svého života. Aspoň jednu polovinu oblíbeného dua tak budeme moc vidět i nadále. Kdysi populární MadBros už se ale asi nikdy nevrátí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také