Youtubeři

21. března 2018 15:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavný youtuber NejFake lákal na odhalení své tváře. Místo toho naštval fanoušky! Proč mu všichni nadávají?

Není už tohle přece jen malinko přehnané?

NejFake patří už řadu let mezi nejpopulárnější a zejména nejtajemnější youtubery Česka. Už od začátku své youtuberské kariéry skrývá svou pravou identitu a zastává názor, že důležitá není tvář, ale názor či tvorba. I přesto si ovšem v minulosti s fanoušky rád hrál a lákal je na odhalení své tváře. Vždy se jednalo o podvod a NejFake obličej nikdy zcela neukázal. Ani po letech ho ovšem tyto očividné triky a podvody nepřestaly bavit a před pár dny přišel s dalším podobným kouskem. Tentokrát už ale u fanoušků příliš nepochodil.

Přišel totiž se sérií více než 20 otázek z jeho tvorby, v němž máte ukázat, jak velcí jste youtuberovi fanoušci. Když je pak všechny uhádnete, dočkáte se NejFakeova odhalení. Jenže k žádnému odhalení tentokrát zase nedošlo a youtuber se na závěr lidem vysmál a ukázal odkaz na svá dvě starší videa. Jenže fanoušci už se s ním tentokrát příliš nesmějí. Naopak mu v komentářích spíše ostře nadávají.

Většině z nich už totiž bylo jasné, že žádné odhalení nenastane a mnohým přijde tato snaha podle jejich slov ohraná, nezajímavá a jde prý jen o zoufalou snahu, jak na jeho největším tajemství zase nasbírat co nejvíce kliků. Jenže opakovaný vtip už přestává být vtipem a NejFake na videokvízu příliš nových zhlédnutí nezískal. A u videa navíc příhodně po několika dnech zakázal přidávání komentářů. Nejnovější vtípek se mu zkrátka příliš nepovedl. Příště by se měl raději zase věnovat své zajímavější tvorbě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také