návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Slavný youtuber NejFake lákal na odhalení své tváře. Místo toho naštval fanoušky! Proč mu všichni nadávají?

Není už tohle přece jen malinko přehnané?
Vydáno: 21.03.2018
NejFake - kvíz o odhalení
Autor: YouTube.com/NejFake NejFake - kvíz o odhalení

NejFake patří už řadu let mezi nejpopulárnější a zejména nejtajemnější youtubery Česka. Už od začátku své youtuberské kariéry skrývá svou pravou identitu a zastává názor, že důležitá není tvář, ale názor či tvorba. I přesto si ovšem v minulosti s fanoušky rád hrál a lákal je na odhalení své tváře. Vždy se jednalo o podvod a NejFake obličej nikdy zcela neukázal. Ani po letech ho ovšem tyto očividné triky a podvody nepřestaly bavit a před pár dny přišel s dalším podobným kouskem. Tentokrát už ale u fanoušků příliš nepochodil.

Přišel totiž se sérií více než 20 otázek z jeho tvorby, v němž máte ukázat, jak velcí jste youtuberovi fanoušci. Když je pak všechny uhádnete, dočkáte se NejFakeova odhalení. Jenže k žádnému odhalení tentokrát zase nedošlo a youtuber se na závěr lidem vysmál a ukázal odkaz na svá dvě starší videa. Jenže fanoušci už se s ním tentokrát příliš nesmějí. Naopak mu v komentářích spíše ostře nadávají.

Většině z nich už totiž bylo jasné, že žádné odhalení nenastane a mnohým přijde tato snaha podle jejich slov ohraná, nezajímavá a jde prý jen o zoufalou snahu, jak na jeho největším tajemství zase nasbírat co nejvíce kliků. Jenže opakovaný vtip už přestává být vtipem a NejFake na videokvízu příliš nových zhlédnutí nezískal. A u videa navíc příhodně po několika dnech zakázal přidávání komentářů. Nejnovější vtípek se mu zkrátka příliš nepovedl. Příště by se měl raději zase věnovat své zajímavější tvorbě.

Youtube News (40)
Youtube News (47)
Google vs. Nejfake

VIDEO: Jak by vypadal svět bez Googlu? Youtuber Nejfake natočil hlubokou reakci na nedávný výpadek!

Je tohle youtuberova pravá tvář?

FOTO: Šok! Youtuber NejFake konečně ukázal svou tvář! Je to ale skutečně on?

Článek je zařazen v: NejFake , youtuber , podvod , fanoušci , kritika , odhaleno

reklama