Youtuber Pedro o konci svého kanálu.
Autor: YouTube.com/PedrosGame Youtuber Pedro o konci svého kanálu.

VIDEO: Slavný youtuber promluvil o konci svého kanálu! Kdy natočí poslední video?

MilanR. Publikováno: 20.09.2021
Blíží se konec jedné z největších tuzemských youtuberských stálic? Jaká překvapení pro nás známý youtuber chystá?
pedro - profil
Pedro
Petr Florián alias Pedro patří mezi první velké české youtubery, kteří se na tuzemské internetové... Přečíst celé

reklama

Petr Florián aka Pedro patří už léta mezi nejpopulárnější české youtubery a řadí se v podstatě mezi youtuberské veterány, jenž si užívá na svém kanálu PedrosGame popularity už několik let a na rozdíl od konkurence má nespočet fanoušků i mezi diváky středního věku. Jenže jak se zdá, tak jedna velká youtuberská kapitola se blíží ke konci.

Pedro totiž ve svém nejnovějším videu promluvil o tom, že konec populárního herního kanálu PedrosGames se už pomalu ale jistě blíží a sám tuší, že už ho natáčení podobného obsahu tolik nenaplňuje. Sám pak ještě s jistotou neví, kdy ono poslední video přijde. Může podle jeho slov přijít za dva měsíce, půl roku či až rok. Zkrátka v době, kdy to bude Pedro správně cítit, a nyní chce fanoušky na pomalu ale jistě blížící se konec připravit.

Proč se však hodlá se svým youtuberským kanálem rozloučit? Prostě vidí, že i když ho hraní a natáčení baví, v 35 letech a se třemi dětmi na krku už neoslovuje zejména mladší diváky tolik jako kdysi a části svého publika se nejspíš vzdaluje. Ještě před koncem se chce však své herní vášni věnovat naplno, natočit řadu speciálních videí a věnovat se také charitě. Ještě před koncem herního kanálu by pak chtěl na PedrosGame překročit hranici milionu odběratelů, do níž mu aktuálně chybí necelých 50 tisíc fanoušků.

Plánovaný konec PedrosGame však neznamená, že by chtěl Pedro definitivně skončit jako youtuber. Naopak, hodlá se pak více věnovat svému dalšímu kanálu Petrův svět, kde dává prostor svým dalším zálibám v čele s rybařením či motorkami. Tak snad zde bude slavit podobné úspěchy jako na svém nejznámějším kanále.

 

 

Pedro hasičem.

VIDEO: Youtuber Pedro si na jeden den vyzkoušel, jaké to je být hasičem. Nebyla to osudová chyba?

Nahý Pedro u rybníka.

VIDEO: Youtuber Pedro se pochlubil svým NAHÝM tělem! Co všechno fanouškům ukázal?

reklama