Youtubeři

21. dubna 2020 15:32

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Slavný youtuber reaguje na nejhorší faily žen, které si v karanténě oholily hlavu! Jaká ho nejvíc překvapila?

Spousta lidí si nejen v době pandemie barví nebo stříhá vlasy doma. Známý youtuber a kadeřník Brad Mondo reagoval na pokusy o vyholení hlavy.

Brad Mondo je u svých diváků velmi oblíbený hlavně pro svoje vtipné komentáře a reakce na lidi, kteří si v domácích podmínkách stříhají, zesvětlují nebo jinak barví vlasy. Protože je to profesionální kadeřník, nad lidmi se pochopitelně pobaví, zároveň ale ve svých reakcích přesně dokáže říct, co udělal daný člověk na videu špatně a jak měl správně postupovat. Nutno ale říct, že není vůči lidem, kteří se rozhodli pro úpravu vlasů doma, přehnaně negativní – často dovede i pochválit.

Když začala celý svět sužovat pandemie koronaviru, tak bylo kadeřnických videí z domova zase o trochu více. Lidé si zkrátka nemohli dovolit jít ke kadeřníkovi, v některých zemích se zase lidé snaží ušetřit… Nejhorší faily obvykle spočívají v peroxidování vlasů, které jsou následně v hrozném stavu, tentokrát se ale Brad Mondo podíval na všechny lidi, kteří se rozhodli oholit si celou hlavu. Kupodivu to ale nedopadlo zas tak špatně, jak původně očekával! Posuďte sami…


Přečtěte si také