VIDEO: Slovenští youtubeři zkoušejí v nechutné challenge chuť kondomů! Jakých šíleností se ještě dočkáme?

Youtubeři natočili společné video, kde ocucávají kondomy a hodnotí jejich příchuť. Nápad je to vskutku originální a malé děti se aspoň něco přiučí.

Ochutnávka exotického ovoce, sladkostí nebo jiného jídla už není dost originální. Proto přišel youtuber Evžen ve spolupráci s youtuberkou Cheryl na nový způsob, jak získat sledovanost. A nápad to byl opravdu bizarní. Rozhodli se totiž, že si objednají všechny možné příchutě kondomů. A ty pak budou ochutnávat na videu. To se také stalo a vzájemně si na videu dávají ochutnat latexové prezervativy. Ano... Cucají je.

Příchutě se potom snaží uhádnout nebo hodnotí to, jak moc jim chutnají. Obsah úplně pro děti to sice není, na druhou stranu se ale třeba aspoň dozvědí o existenci kondomů zábavným způsobem...?! "Je to divný pocit, když si uvědomíte, že se právě díváte na dva lidi, jak olizují kondomy," zní z komentářů. Časté jsou ale hlavně sexuální narážky. "Deset kondomů ochutnají a pět si nechají na něco jiného," napsal další divák a jiný to zakončil názorem: "Tohle by mělo být na jiném tube a jinak to ochutnávat."

Youtubeři si díky kontroverznímu nápadu určitě vydělali. Jenom je otázkou, co přijde kvůli sledovanosti příště...

Sdílejte článek

Přečtěte si také