PewDiePie - vystěhování
Autor: youtube.com PewDiePie - vystěhování

VIDEO: Šok! PewDiePie vykopli z bytu kvůli sexu s mužem! Kde bude bydlet?

Publikováno: 21.06.2016
Takhle vytočeného a smutného jste nejslavnějšího youtubera ještě neviděli.

reklama

Youtuberská hvězda PewDiePie musí v posledních dnech řešit hodně nepříjemné problémy. Byl totiž nucen vyklidit svůj milovaný a pro youtuberské činnosti pečlivě vymazlený byt v britském Brightonu, ze kterého byl nečekaně vystěhován. Youtuberovi se totiž nevyplatilo jeho ojedinělé natáčení mimo zvukově izolovaný pokoj a nadměrným hlukem si znepřátelil svého domácího. Ten mu hned druhý den poslal příkaz k vystěhování.

Jaké auto si slavný youtuber koupil?

VIDEO: PewDiePie se vysmál konkurenci! Nejbohatší youtuber světa si koupil tu nejstylovější káru

Důvodem jeho vykopnutí ale možná nebyl samotný hluk, ale správcovy předsudky. Ten totiž PewDiePie a jeho kamaráda ihned označil za homosexuály a ošklivě jim nadával. V následné stížnosti pak jejich chování označil za nespolečenské. Podle švédské hvězdy si tak očividně myslel, že si zde hoši užívají homosexuálních hrátek. Youtubera toto jednání samozřejmě velmi vytočilo a nebál se domácího označit za homofoba.

Nyní už se ovšem přestěhoval do nového bytu, který bude opět užívat jako studio. Zatím ho ovšem zdaleka nemá tak vymazlené jako svoje předchozí útočiště a z vystěhování je tak ve videu znatelně naštvaný. Ještě štěstí, že si díky svým astronomickým příjmům může koupit byt prakticky kdekoliv. Jedná se navíc o jeho pracovní místečko a on stále žije jinde se svou přítelkyní. I přesto se však svým bizarním komplikacím dokáže zasmát.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: PewDiePie - vystěhování
Slavný youtuber se konečně dočkal.

VIDEO: PewDiePie se konečně dočkal vysněného diamantu! Vítězství nad Youtube oslavil šíleným způsobem

Felix Kjelberg alias PewDiePie

Nejslavnější youtuber PewDiePie bere útokem televizi. Víme, co se děje!

reklama