VIDEO: Šok! Slavný český youtuber končí a posílá fanouškům tento dojemný vzkaz! Co bude dělat dál?

Tak tohle opravdu nikdo nečekal!

Český youtuberský svět přichází o jednu z hodně slavných tváří. Svůj praktický konec youtuberské kariéry totiž ohlásil slavný Johnny Valda. Právě Johnny byl jednou z hvězd, jež stála na počátku youtuberského boomu v Čechách a jeho populární pořad Švédská trojka sledovaly statisíce lidí. Jenže právě se svým nejslavnějším pořadem a de facto i kariérou youtubera nyní Valda překvapivě končí!

Důvodů ke svému konci má pak několik. Hlavní příčinou je pak paradoxně sám YouTube, jenž Johnnymu svými neustále se měnícími algoritmy házel klacky pod nohy a jeho poslední videa už neměla tak velký počet zhlédnutí, na jaké byl youtuber dříve zvyklí. Práce na Švédské trojce tak pro něj byla značně demotivující, přestala ho bavit a formát samotný už možná nemá co nabídnout. Ani kariéra youtubera už mu nic neříká, začaly ho totiž bavit zcela jiné aktivity.

Johnny se totiž v posledních měsících zcela zamiloval do elektronické hudby a chce se živit převážně jako DJ. Ostatně na své hudební kariéře už aktivně pracuje a nyní dostala před YouTubem zcela přednost. Svůj youtuberský kanál ale neruší, bude na něm totiž propagovat své hudební aktivity a chce nabídnout také zajímavý pohled do světa DJů. O klasický youtuberský materiál ovšem nepůjde a on chce všechny činnosti, jež k práci youtubera patří, prozatím uložit k ledu. Bude vám známý youtuber chybět?

Sdílejte článek

Přečtěte si také