VIDEO: Šokující! Známá česká youtuberka končí! Byla terčem útoků fanoušků!

Tuzemská internetová scéna přijde o jednu populární tvář.

Tak tohle nikdo nečekal. Tereza Marková patří mezi naše velmi známé youtuberky a je nejpopulárnější českou youtube maminkou, která diváků mimo jiné nabízela na kanálu MamaLifestyle videa ze života svých malých ratolestí. Jenže tomu je možná nadobro konec. Oblíbená youtuberka ohlásila, že se svou YouTube kariérou prozatím končí a odsunuje ji na druhou kolej. A její důvody nejsou zrovna veselé.

Odchod ze scény má totiž kromě nové pracovní příležitosti také jiné příčiny. Tereza totiž měla pocit vyhoření, kdy už jí nenapadaly tak kreativní nápady, a zároveň byla znechucená současným stavem youtuberské scény. Tím nejděsivějším důvodem je ovšem fakt, že se začala bát o bezpečnost svých dětí! Během léta se totiž dostala do několika nepříjemných konfliktů s “fanoušky“ a nejspíš čelila jejich útoku.

Kvůli těmto záležitostem se tak rozhodla svou youtuberskou dráhu prozatím pověsit na hřebík a věnovat se nové práci a rodině. I přesto říká, že s YouTube nekončí definitivně a možná se k internetové dráze po měsících zase vrátí. To ovšem ukáže až čas, jestli se jí bude chtít po nepříjemných útocích opět vracet na internetovou scénu. Doufejme tedy, že její konec je jen dočasný a její tvář nevidíme naposledy.

Sdílejte článek