VIDEO: Starší manželka slavné lesbické youtuberky je ve vězení! Za co se tam dostala?

Když už se konečně mladá youtuberka Julia Zelg provdala za svou milovanou přítelkyni, tak jim osud nepřál a krátce po líbánkách její 61letou přítelkyni zavřeli do vězení!

Lesba Julia Zelg je 24letá youtuberka, která na svém kanále ukazuje hlavně velkou lásku, kterou chová ke svojí o 37 let starší přítelkyni. Snad každé druhé video totiž natáčely lesbičky spolu a byla to nerozlučná dvojka. I když si musely vyslechnout od nepřejících diváků pořádnou dávku kritiky kvůli věkovému rozdílu, přes to všechno se přenesly a letos si řekly své „ano“.

Dvě nevěsty se za sebe provdaly v kostele a svatba byla nádherná. Julia všechny detaily ohledně svatby natočila a vytvořila z toho sérii romantických videí. Ovšem teď se jim štěstí začalo bourat jak domeček z karet. 61letou Eileen totiž zatkla policie a momentálně se nachází ve vězení. Zatkli ji při jejich společné cestě do New Yorku. Co se stalo?!

Ukázalo se, že před 14 lety byla Eileen v Americe a půjčila si tam auto. Jenže ho vrátila asi o dva týdny později a nezaplatila za něj poplatky, které měla. Trpěla totiž v té době závislostí. Potom už se přestěhovala do Los Angeles a poté do Velké Británie, takže se na placení vykašlala... Ovšem v Americe na to zjevně nezapomněli! Momentálně čeká ve vězení na soud a chvíli, kdy všechny poplatky (a vzniklé dluhy) bude moct vyrovnat. No, není divu, že takováhle novina vyvedla novomanželku z míry...


Přečtěte si také