návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Starší manželka slavné lesbické youtuberky je ve vězení! Za co se tam dostala?

Když už se konečně mladá youtuberka Julia Zelg provdala za svou milovanou přítelkyni, tak jim osud nepřál a krátce po líbánkách její 61letou přítelkyni zavřeli do vězení!
Vydáno: 26.08.2019
Julia Zelg
Autor: youtube.com/Julia Zelg Julia Zelg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lesba Julia Zelg je 24letá youtuberka, která na svém kanále ukazuje hlavně velkou lásku, kterou chová ke svojí o 37 let starší přítelkyni. Snad každé druhé video totiž natáčely lesbičky spolu a byla to nerozlučná dvojka. I když si musely vyslechnout od nepřejících diváků pořádnou dávku kritiky kvůli věkovému rozdílu, přes to všechno se přenesly a letos si řekly své „ano“.

Dvě nevěsty se za sebe provdaly v kostele a svatba byla nádherná. Julia všechny detaily ohledně svatby natočila a vytvořila z toho sérii romantických videí. Ovšem teď se jim štěstí začalo bourat jak domeček z karet. 61letou Eileen totiž zatkla policie a momentálně se nachází ve vězení. Zatkli ji při jejich společné cestě do New Yorku. Co se stalo?!

Ukázalo se, že před 14 lety byla Eileen v Americe a půjčila si tam auto. Jenže ho vrátila asi o dva týdny později a nezaplatila za něj poplatky, které měla. Trpěla totiž v té době závislostí. Potom už se přestěhovala do Los Angeles a poté do Velké Británie, takže se na placení vykašlala... Ovšem v Americe na to zjevně nezapomněli! Momentálně čeká ve vězení na soud a chvíli, kdy všechny poplatky (a vzniklé dluhy) bude moct vyrovnat. No, není divu, že takováhle novina vyvedla novomanželku z míry...

 

Článek je zařazen v: lesby , lesbická svatba , Julia Zelg , youtuberka , LGBT , lesbický