Youtubeři

20. července 2019 14:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: Streamerka během hraní hry odhodila kočku! Lidé jí za tenhle ohavný čin nadávají

Tak tohle je opravdu neuvěřitelné. Mladá žena byla natolik zabraná do hraní hry, že během živého streamování hry odhodila svojí kočku, která jí přišla do cesty.

Známá streamerka Alinity, která na Twitchi hraje hry, udělala během jejího streamu věc, které bude dlouho litovat. Zrovna hrála hru Apex Legends, když její kočka přišla přímo před obrazovku. A ženu to zřejmě tak naštvalo, že okamžitě vzala kočku a odhodila ji za sebe. Její kočka Milo se zřejmě nezranila, nicméně fanouškům už jenom tohle gesto stačilo k tomu, aby hráčku okamžitě odsoudili. Podle řady lidí sice kočky pár z výšky přežijí, jsou na to stavěné. To ale není důvod, proč by se mělo takto se zvířaty zacházet.

Mnoho jejích sledovatelů to dokonce označilo za týrání zvířat. Streamerka si zřejmě myslela, že stačila kočku odhodit stranou tak rychle, že si toho nikdo nevšiml, opak je ale pravdou. Lidi to začali řešit na Redditu. „Tahle kočka se pravděpodobně nezranila, ale to nemění nic na tom, že jde o špatné zacházení se zvířetem. Jestli za to bude hráčka zabanovaná, na to odpověď známe,“ napsal jeden z kritizujících. Další lidi se rozčilovali, že není normální odhodit kočku za sebe, jako kdyby streamerka hrála basketbal.

Navíc Alinity něco podobného udělala už dřív. Dala kočce nálepku přes tlamičku a sledovala, jak s ní kočka zápasí a nemůže se z ní dostat. Vážně zábavné…


Přečtěte si také