VIDEO: Světově proslulý youtuber to natřel Mishovi! Směje se mu a jeho rodiče ho prý zneužívají

Další zahraniční internetová hvězda se opřela do malého youtubera! A nemyslí si o něm nic dobrého.

Mishův Pokémon GO song obletěl doslova celý svět. Jeho první anglicky zpívaná písnička sklízí nejen výsměch, ale také obdiv a prozpěvuje si ji například i nejslavnější světový youtuber PewDiePie. A není jedinou internetovou tváří, která se k Mishově hitu vyjádřila. Za tento názor ovšem ale Misha ani jeho rodina děkovat nebudou.

Vzal si ho totiž na paškál světový youtuber Pyrocynical, jemuž evidentně nebylo při poslechu internetového hitu dvakrát dobře. Svůj názor na song pak vyjádřil vtipnou a drsnou animací a následně se o tomto tématu trošku rozpovídal. Misha je totiž podle něj dalším s řady dětí, který je pouze využíván svou rodinou a blízkými pro nasbírání co největší sledovanosti.

Jako příklad rodičů, kteří ke slávě a lajkům využívají bez problémů své ratolesti, pak zmiňuje například kanál ToyFreaks. Dodává pak, že i počet milionových shlédnutí v jejich případě tak trochu smrdí a zřejmě k němu mnozí z nich nedošli čestným způsobem. Misha pak podle do této kategorie jasně zapadá. Souhlasíte s jeho názorem?

Sdílejte článek

Přečtěte si také