Youtubeři

14. ledna 2020 15:46

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Světově známá youtuberka přiznala, že kdysi byla mužem! Proč se tak dlouho skrývala?

Zahraniční youtuberka, která se proslavila zejména svým uměním v oblasti make-upu, natočila video o svém coming outu.

Youtuberka Nikkie je krásná žena, známá je hlavně díky svým make-up tutoriálům, které na YouTube publikuje pod jménem NikkieTutorials. Kosmetická youtuberka má 12,7 milionů odběratelů, dalo by se tedy o ní říct, že je opravdu světově známá. A právě nyní zveřejnila nové video o svém velmi osobním příběhu, v kterém se fanouškům přiznala, že ne vždycky byla ženou. Tedy že je transgender. Sama sebe ale popisuje jako holku, která se jen narodila ve špatném těle. Mlčela o tom tak dlouho proto, že se chtěla prezentovat hlavně svojí prací, ne tím, že je to či ono.

Už ve svých 14 letech začala prodělávat tranzici, tedy začala brát hormony a prodělala přeměnu pohlaví. Dokonce jí museli dávat léky na potlačení růstových hormonů, protože by jinak byla až příliš vysoká na ženu. V tom všem ji však plně podporovala její matka, která při ní stará v dobrém i zlém. Když jí pak bylo 19 let, její přeměna pohlaví se konečně naplno povedla a ona se „stala ženou“ po fyzické stránce. O to těžší to pro ni bylo, že změnu pohlaví začala prodělávat v době, kdy už natáčela svoje první videa na YouTube, kupodivu tohle ale nikdo nepoznal – i když jí bylo odtajněním několikrát vyhrožováno.

Dnes 25letá žena promluvila o tom, jaké to bylo celé ty roky držet tohle tajemství. Jak si už ve svých osmi letech oblékala oblečení pro holky a její matka si původně myslela, že bude gay. Dnes by si už 25letá žena přála, aby se lidé navzájem začali víc tolerovat. Tím, že o tom promluvila veřejně, jí spadl obrovský kámen ze srdce. Minulý rok se zasnoubila a momentálně se chystá na svoji svatbu s nastávajícím Dylanem.


Přečtěte si také