VIDEO: Tiktoker tvrdí, že byl 3 minuty mrtvý. Teď lidem popsal, co během té doby cítil

Co tiktoker prožíval během tří minut, co byl mrtvý?

Tiktoker Jesse Katch byl lékaři oficiálně považován za mrtvého po dobu zhruba tří minut. Pak se jeho vědomí obnovilo a mladíka se povedlo přivést zpátky k životu. Nyní Jesse na TikToku svým sledujícím popsal, co během těch tří minut zažil.

Ve svém klipu, který má hned několik částí, tak začíná tím, že by se zaprvé lidé neměli smrti vůbec bát. Prý je to naprosto uklidňující pocit lehkosti, kdy člověka rázem přestane všechno trápit a jen padá. Padá a padá a padá a každý metr ho chytá příjemná deka tepla, která ten pád zjemňuje.

@raisingrevolutions

What happened when I died #lifeadvice #spirituality #death #afterlife

♬ Blade Runner 2049 - Synthwave Goose

V dalších částech pak mluví například o tom, co se díky tomuto zážitku naučil, jaké energie objevil a čeho si začal ve vesmíru bytí všímat. Nutno podotknout, že pro staré skeptiky, jako jsme my, nebylo poslouchání jeho ezoterických řečí vůbec snadné, a tiktoker působí spíš dojmem, že si svoji osvícenost spíš trochu zesiluje za účelem zisku sledujících a kliků, než že by byl opravdu autentický. Ale kdo ví, třeba popis jeho unikátního prožitku osvítí i někoho dalšího. Další části jeho příběhu najdete pod tímto odkazem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také