Youtubeři

10. června 2016 16:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tohle je nejšílenější youtuber světa! Internetová hvězda zabila stovky lidí!

Jak je tohle vůbec možné?

Život dokáže být někdy opravdu plný překvapení. Své o tom může povídat John Jairo Velásquez, svého času jeden z nejobávanějších lidí Kolumbie. Byl totiž pravou rukou legendárního drogového krále Pablo Escobara, pro jehož Medellínský kartel vykonal příšerné množství vražd. Sám údajně zabil okolo 300 lidí, objednal vraždu tisícovek dalších a do aut nastražil přes 200 bomb. I když se ke svým činům přiznal, nakonec byl odsouzen pouze za jedinou vraždu a v roce 2014 byl po 22 letech propuštěn. Místo návratu do světa zločinu se však dal na dráhu youtubera!

Ano, slyšíte správně. Muž zodpovědný za smrt nespočtu lidí je nyní v Jižní Americe čím dál známější internetovou hvězdou. Ve svých videích se pak navíc prezentuje prakticky jako napravený hříšník! Tvrdí, že svých hrůzných činů lituje. Svými historkami z podsvětí a odpověďmi na dotazy diváků se pak údajně snaží mladé lidi od světa zločinu co nejvíce odradit. O příspěvky bývalého vraha je pak čím dál větší zájem.

Za 9 měsíců fungování má jeho kanál Popeye Arrepentido přes 100 tisíc odběratelů a diváků stále přibývá. Jeho internetová činnost ovšem mnohé samozřejmě velmi pobuřuje a jeho novou kariéru nemohou překousnout hlavně rodiny obětí, které jeho působení na Youtube berou jako facku do tváře. Velásquez se ale hájí a říká, že své videa myslí opravdu vážně. My se ovšem pozůstalým vůbec nedivíme. Youtuber s tváří několikanásobného vraha už je opravdu trochu moc.


Přečtěte si také