návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Tragédie v centrále YouTube! Youtuberka střílela po zaměstnancích. Chtěla vraždit z tohohle šíleného důvodu!

Tragédie v centrále YouTube. Útok podnikla frustrovaná youtuberka.
Vydáno: 04.04.2018
Naštvaná youtuberka střílela v centrále YouTube
Autor: youtube.com Naštvaná youtuberka střílela v centrále YouTube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někteří tomu doteď nemohou uvěřit, před několika hodinami se ale v centrále společnosti YouTube v Kalifornii spustila střelba, po níž skončili 4 lidé v nemocnici a jeden mrtvý.

Útok měla na svědomí 39letá Nasim Aghdamová, bojovnice za práva zvířat a youtuberka, která byla podle všeho frustrovaná z posledních změn na jejím kanálu. Za svou tvorbu přestala dostávat zaplaceno a hlavním viníkem byla podle ní právě společnost stojící za populární internetovou platformou.


Střelba způsobila paniku, po které se několika zaměstnancům firmy podařilo uniknout ven, ostatní se zabarikádovali uvnitř svých kanceláří a snažili se informovat veřejnost o dění uvnitř například i skrze Twitter. Útočnice zranila čtyři lidi, poté obrátila zbraň proti sobě. Policisté ji našli na místě mrtvou. Incident se momentálně vyšetřuje.

Youtuberka podle všeho svou frustraci dávala veřejně najevo už delší dobu. Na svém Instagramu si například stěžovala na cenzuru a omezování. Za celou situací viděla jakousi konspiraci. Otázkou tak zůstává, jestli se nedalo útoku zamezit.

Článek je zařazen v: YouTube , youtuberka , zbraň , střelba , útok , policie , zranění , smrt