návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Tragická zpráva! Slavný zahraniční youtuber je po smrti! Na co zemřel?

Světová youtuberská scéna přišla o jednu ze svých nezaměnitelných tváří.
Vydáno: 01.10.2018
Youtuber PeeWeeToms je po smrti. 1
Autor: YouTube.com/PeeWeeToms Youtuber PeeWeeToms je po smrti. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Smutná zpráva, která otřásla celým youtuberským světem. V pouhých 32 letech nás 28. října navždy opustil známý britský youtuber PeeWeeToms. Ten měl sice na YouTube “jen“ přes 150 tisíc odběratelů, jeho videa ale byla na sociálních sítích mnohem sledovanější. Už v roce 2015 pak svým fanouškům ohlásil děsivou zprávu, kdy mu lékaři diagnostikovali velmi vzácnou formu rakoviny, sarkomatoidní karcinom plic. A právě boj se zhoubnou nemocí se mu nakonec stal osudným. Smutnou zprávu sdělila fanouškům ve videu youtuberova rodina s manželkou.

 

 

Youtuber o svém boji s rakovinou informoval své příznivce celé tři roky. Chtěl tak zvýšit povědomí o vzácné formě této nemoci a zároveň apelovat na lidi, aby hlídali své zdraví a prevenci rakoviny nepodceňovali. Před 3 týdny pak ve svém vlogu fanouškům sdělil smutnou zprávu, že umírá. Metastázy měl totiž v podstatě v celém těle a chemoterapie ani operace by v tomto případě už nezabíraly.

I přesto se rozhodl užívat zbytku života naplno. Jen týden poté se proto oženil se svou láskou Beccou, aby s ní mohl v manželství strávit co nejdéle času. Jejich sňatek bohužel trval pouhých 16 dní. Z jeho odvahy a pozitivního přístupu i přes hrozivou diagnózu pak musí jít snad i těm největším cynikům slzy do očí.

 

 

Claire Wineland 4

GALERIE: Krásná youtuberka zemřela krátce po úspěšné transplantaci plic! Co se jí stalo?

Alexey Lyakh a Megan Scraper

GALERIE: Smutná zpráva! Slavní youtubeři brutálně zemřeli po pádu z vodopádu! Jak k tragédii došlo?

Článek je zařazen v: PeeWeeToms , youtuber , zemřel , smrt , rakovina , PewDiePie