Youtubeři

25. května 2018 15:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: TVTwixx chtěli napálit Freescoota trapným prankem. Youtuber je ale parádně ztrapnil a nyní jsou všem pro smích

Youtuberská válka mezi Dannym z TVTwixx a Freescootem přešla do další fáze. Čím chtěl Danny napálit Freescoota?

Mezi partičkou TVTwixx a youtuberem Freescootem už to nějaký čas vře a mezi bývalými kamarády zuří slušná youtuberská válka. A ta nyní přešla do další fáze. Danny z TVTwixx se totiž před pár dny pochlubil prankem na svého bývala kamaráda. V tom se on a jeden z jeho kámošů hráli na agenturu, s kterou chtěl Freescoot uzavřít spolupráci a odletět pro ně natočit několik videí do Černobylu.

Danny pak pouští jejich nahraný hovor a předčítá e-mailové zprávy, ve kterých si dělá z Freescoota legraci. A nakonec tvrdí, že jeho bývalý kamarád mu na jeho prank skočil, a dokonce odletěl do Černobylu. Fanoušci mu zase jednou nepochopitelně tleskali a všichni si začali dělat z Freescoota srandu. Jenže, jak už je u TVTwixx zvykem, mělo to jeden velký háček.

Freescoot totiž nyní přišel s odpovědí, v níž celou situaci vysvětluje. Youtuber tak mimochodem přiznává, že jejich první telefonát je reálný a opravdu se nechal tak trochu nachytat. Z následující e-mailové konverzace mu však bylo jasné, s kým má tu čest. Spojil se proto s reálnými zástupci oné agentury a domluvil se s nimi, že bude i nadále hrát Dannyho hru a nachytá je při podvodu!

Nechal si tak nakonec od TVTwixx vystavit falešnou fakturu, v níž se youtubeři nezákonně vystupují pod jménem oné agentury. Freescoot pak TVTwixx ještě nahlásil za zveřejnění oné nahrávky, k níž on nedal souhlas, a zveřejnění jeho telefonního čísla. Prank TVTwixx se tak nakonec otočil proti nim a díky Freescootovi z něj možná budou mít ještě hodně problémů!


Přečtěte si také