VIDEO: TVTwixx se konečně vyjádřili k zapálení opuštěné vily! Vážně za to můžou oni?

Nad tím zůstává rozum stát. Opuštěnou vilu podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích někdo zapálil. Všichni okamžitě podezřívali youtubery TVTwixx.

Možná proto, že už youtubeři před dvěma lety neoprávněně vstoupili do opuštěné Krejčířovy vily a vyvedla je odtamtud policie, si všichni po požáru hned mysleli, že za to můžou právě TVTwixx. Dům začal hořet v noci na úterý 20. srpna. Díky rozsáhlému požáru shořela střecha a vyšetřovatelé poměrně jasně určili, že někdo zapálil vilu úmyslně. Vila je naštěstí opuštěná.

To, že by vilu zapálili, Danny z TVTwixx striktně odmítl. Ale zato obvinil jiného urbexera, který chodí prozkoumávat opuštěné budovy, že by možná za požárem mohl být on. No, těžko říct, jestli takové obvinění nebylo spíš moudřejší sdělit přímo policii. Prý se k Dannymu doneslo, že vilu zapálil známý urbexer Dave Jörgen Sörensen, který podle něj krade z budov věci a způsobuje požáry. Ten ale obvinění samozřejmě odmítá.

Oni se mi mstí, protože jsem napsal, že ničí staré budovy. Proto mě chtějí znemožnit před Urbex komunitou, vyjádřil se Dave pro Blesk. Prý je to už třetí video, ve kterém na Sörensena TVTwixx útočí. V době požáru byl prý doma v Tišnově. No, ať je to jak chce, zdá se, že bude mít Danny opět co vysvětlovat, protože si koleduje o trestní oznámení za pomluvu. Chtěl tím snad odlákat pozornost? Kdo vilu skutečně podpálil, se ale zatím pořád neví.


Přečtěte si také