návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Týpek naučil psa hajlovat! Teď mu hrozí vězení. Podívejte se, jaké brutální nacistické povely ho učil

Tady někdo už vážně překročil čáru.
Vydáno: 21.03.2018
Youtuberovi hrozí vězení za video s hajlujícím psem
Autor: twitter.com Youtuberovi hrozí vězení za video s hajlujícím psem

Už jsme byli svědky hodně špatných nápadů. Ne, vážně, už jsme například viděli video experimentu, kdy si youtuber zavřel hlavu do mikrovlnky a poté do ní začal lít beton. Následující případ je ale možná ještě o kus stupidnější.

Youtuber naučil psa hajlovat
Autor: youtube.com Youtuber naučil psa hajlovat

Youtuber Mark Meechan známý jako Count Dankula naučil psa své přítelkyně nacistické povely. Při jednom z nich pes dokonce packou hajloval. Jo, vážně. Video sdílel na YouTube v roce 2016, teprve teď se ale zvedla vlna kritiky a youtuber byl zatčen a obviněn ze zločinu z nenávisti. Hrozí mu tak půlroční vězení a pokuta.

Na Twitteru se nicméně i přes naprosto zjevně nemístné chování youtubera pár lidí zastalo. Podle nich jde o svobodu slova a Count Dankula by vůbec neměl být souzen. Antisemitismus je nicméně stále přísně stíhán, a tak i když šlo o vtip, média předpokládají, že youtuber bude právem potrestán.

Článek je zařazen v: youtuber , povely , pes , vězení , soud , internet , Adolf Hitler , židé

reklama