Jak chytří jsou čeští youtubeři?
Autor: youtube.com a facebook.com Jak chytří jsou čeští youtubeři?

VIDEO: Velký test inteligence českých youtuberů! Misha se v něm totálně ztrapnil! Jak dopadli Metadon a...

Publikováno: 06.10.2016
Malý youtuber Misha se může chlubit fandy i hejtry po celém světě. Jak je na tom ovšem on a ostatní tuzemští youtubeři s inteligencí?
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Čeští youtubeři možná zvládnou svými fórky a vtipnými videi bavit nespočet diváků, o jejich inteligenci ovšem často řada hejtrů hlasitě pochybuje. Dětská internetová televize MatýsekTV se proto rozhodla udělat mezi internetovými hvězdičkami menší kvíz složený ze dvou otázek. Co říkají youtubeři na to, že chce Evropská unie zavést povinnou výuku arabských číslic? A jaké i/y se píše ve slově Shakespeare? Jednoduché otázky, říkáte si? No, jak pro koho.

Youtuber si připisuje velký úspěch.

FOTO: Obrovský úspěch! Mishův Pokémon GO song se stal nejsledovanější písní z Čech na YouTube! Překonal dokonce…

Zatímco Mishův táta či brácha Metadon odpověděli na jedničku, malá youtuberská hvězda se snažila z odpovědi vymluvit svým klasickým způsobem. Moc se mu to ale nepovedlo a on na sebe nechtěně práskl, že nezná arabské číslice! Ve slově Shakespeare by pak napsal y. Nejhůře však dopadla youtuberka Denča, která se jednu dobu vydávala za jeho holku. Ta si totiž během otázek uřízla pořádnou ostudu. Holt někteří youtubeři se mají ještě hodně co učit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Misha - inteligence

 

 

Není tohle už trochu moc?

VIDEO: Youtuber Ikaro sprostě útočí na Mishu a jeho tátu! Je to prý malý k*ipl a měla by je navštívit sociálka!

Misha šel konečně s pravdou ven!

FOTO: Misha konečně prozradil pravdu o své holce! Fanoušky označil za blbce!

reklama