návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Velký test inteligence českých youtuberů! Misha se v něm totálně ztrapnil! Jak dopadli Metadon a...

Malý youtuber Misha se může chlubit fandy i hejtry po celém světě. Jak je na tom ovšem on a ostatní tuzemští youtubeři s inteligencí?
Vydáno: 06.10.2016
Jak chytří jsou čeští youtubeři?
Autor: youtube.com a facebook.com Jak chytří jsou čeští youtubeři?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čeští youtubeři možná zvládnou svými fórky a vtipnými videi bavit nespočet diváků, o jejich inteligenci ovšem často řada hejtrů hlasitě pochybuje. Dětská internetová televize MatýsekTV se proto rozhodla udělat mezi internetovými hvězdičkami menší kvíz složený ze dvou otázek. Co říkají youtubeři na to, že chce Evropská unie zavést povinnou výuku arabských číslic? A jaké i/y se píše ve slově Shakespeare? Jednoduché otázky, říkáte si? No, jak pro koho.

Youtuber si připisuje velký úspěch.

FOTO: Obrovský úspěch! Mishův Pokémon GO song se stal nejsledovanější písní z Čech na YouTube! Překonal dokonce…

Zatímco Mishův táta či brácha Metadon odpověděli na jedničku, malá youtuberská hvězda se snažila z odpovědi vymluvit svým klasickým způsobem. Moc se mu to ale nepovedlo a on na sebe nechtěně práskl, že nezná arabské číslice! Ve slově Shakespeare by pak napsal y. Nejhůře však dopadla youtuberka Denča, která se jednu dobu vydávala za jeho holku. Ta si totiž během otázek uřízla pořádnou ostudu. Holt někteří youtubeři se mají ještě hodně co učit.

VIDEO: Misha - inteligence

 

 

Není tohle už trochu moc?

VIDEO: Youtuber Ikaro sprostě útočí na Mishu a jeho tátu! Je to prý malý k*ipl a měla by je navštívit sociálka!

Misha šel konečně s pravdou ven!

FOTO: Misha konečně prozradil pravdu o své holce! Fanoušky označil za blbce!

Článek je zařazen v: Darth Vader , trapas , William Shakespeare , inteligence , tuzemský , Evropská unie , Misha , Metadon , Mishův táta , youtubeři