VIDEO: Velký test inteligence českých youtuberů! Misha se v něm totálně ztrapnil! Jak dopadli Metadon a...

Malý youtuber Misha se může chlubit fandy i hejtry po celém světě. Jak je na tom ovšem on a ostatní tuzemští youtubeři s inteligencí?

Čeští youtubeři možná zvládnou svými fórky a vtipnými videi bavit nespočet diváků, o jejich inteligenci ovšem často řada hejtrů hlasitě pochybuje. Dětská internetová televize MatýsekTV se proto rozhodla udělat mezi internetovými hvězdičkami menší kvíz složený ze dvou otázek. Co říkají youtubeři na to, že chce Evropská unie zavést povinnou výuku arabských číslic? A jaké i/y se píše ve slově Shakespeare? Jednoduché otázky, říkáte si? No, jak pro koho.

Zatímco Mishův táta či brácha Metadon odpověděli na jedničku, malá youtuberská hvězda se snažila z odpovědi vymluvit svým klasickým způsobem. Moc se mu to ale nepovedlo a on na sebe nechtěně práskl, že nezná arabské číslice! Ve slově Shakespeare by pak napsal y. Nejhůře však dopadla youtuberka Denča, která se jednu dobu vydávala za jeho holku. Ta si totiž během otázek uřízla pořádnou ostudu. Holt někteří youtubeři se mají ještě hodně co učit.


Přečtěte si také