VIDEO: Veronica Biasiol se slzami v očích přiznala, že má tuhle vzácnou nemoc. Čím trpí slavná influencerka?

Krásná Veronica Biasiol svým fanouškům svěřila intimní věc týkající se zdravotního stavu.

Čtyřiadvacetiletá influencerka Veronica Biasiol, jejíž skutečné jméno je Veronika Horáková, nedávno na svém Instagramu sdílela emotivní video, ve kterém se svým sledujícím a fanouškům přiznala ke vzácné autoimunitní nemoci, kterou trpí.

Ačkoliv už od svých čtrnácti let veřejně sdílí informace ze svého soukromí a nevadí jí rozebírat peprná témata, stále ještě existovaly věci, které světu tak úplně neodhalila. Jednou takovou je i to, že trpí autoimunitní nemocí zvanou vitiligo. Jedná se o kožní onemocnění, při kterém dochází ke ztrátě buněk, které mají na svědomí pigment na kůži. Jedná se hlavně o estetický problém, který však u pacientů může způsobovat zhoršení jejich psychického stavu.

„Po onemocnění štítné žlázy se mi objevila ještě jedna autoimunitní nemoc. Té si nikdo, a to mě sledují tisíce lidí, nikdy nemohl všimnout a já dodnes nechápu, jak se mi to dařilo po celé ty čtyři roky dennodenně skrývat,“ popisuje Veronica ve videu. Dodala také, že už vyzkoušela všechny dostupné možnosti léčby. Pomoct by jí prý mohlo v budoucnu hlavně řešení jejích psychických problémů. Následně ale doplnila, že už se se svým vzhledem smířila. „Já jsem strašně ráda, že to mám, protože mě to přivedlo na spoustu myšlenek, co ale ještě nemám zpracovaný, je, že jsem se sama uvedla do situací, kterými jsem svému tělu ublížila,“ vypráví Biasiol. Na celé video se můžete podívat níže.


Přečtěte si také