návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: YouTube chce zabanovat mladou dívku. Její videa totiž způsobují orgasmus! Jak je to možné?

Proč YouTube maže videa vyvolávající mozkové orgasmy?
Vydáno: 12.06.2019
Makenny Kelly 2
Autor: youtube.com Makenny Kelly 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nevíte, co jsou ASMR videa? V podstatě se jedná o videa obsahující různé zvuky, konkrétní činnosti nebo příjemné obrázky. Často jde o souhru všech výše zmíněných věcí, které pak mají za cíl vyvolat v člověku dobrý a uklidňující pocit – mnohými obecně označovaný za mozkový orgasmus.

Mladá youtuberka Makenny Kelly se přesně na tenhle typ videí soustředí a níže máte i jednu skvělou ukázku. Jenže YouTube ji teď začal za tvorbu trestat tím, že její videa maže. Problémem podle Makenny bude především její věk, je jí teprve 13 let.

Z rozhodnutí Googlu, který YouTube vlastní, je ale pochopitelně frustrovaná, což při počtu 1,5 milionu odběratelů, kteří na ni koukají právě kvůli ASMR videím, je celkem logické. I proto si mladá youtuberka stěžuje, aby Google raději bránil mladé před pedofily a kyberšikanou v online prostředí, namísto boje proti něčemu, co vlastně ani nikomu neubližuje. Má podle vás pravdu, nebo je 13 let skutečně tak málo na to, aby mohla vzrušovat jedince na internetu?

Článek je zařazen v: youtuberka , YouTube , orgasmus , ASMR , videa , ban