VIDEO: Youtuber Aik brutálně útočí na bejvalku Johanku! Po rozchodu zveřejňuje její NAHÉ fotky. Má to ale háček… (apríl)

Drsná hádka mezi bývalým youtuberským párem vrcholí! Opravdu Aik světu ukázal její nahé snímky?

Youtuberským světem už pár dní hýbe nečekaný rozpad páru Aik a Johanka. A dvojice, kterou mnozí považovali za nejstabilnější v českém youtuberském rybníčku, si od té doby opravdu nic nedaruje a jde drsně do sebe. Aik Murczechy nejdříve opilý na streamu obvinil svou bývalou z nevěry. Johanka nám ovšem poté v exkluzivním rozhovoru prozradila, že všechno bylo naprosto jinak, svému příteli nevěrná nebyla a s jejich kamarádem pouze připravovala její nový song.

A když včera svůj šílený song Dělám si to sama konečně vydala, bylo jasné, že se jedná také o drsný vzkaz Aikovi a ostatním chlapům, že je prostě nepotřebuje. Jenže youtuber se rozhodl nenechat to jen tak a přechází do drsného protiútoku.

Naštvaný Aik už se totiž nemohl koukat na kroky jeho bývalky, a tak přichází s hodně nevídanou odvetou. Ve svém nejnovějším videu totiž hrozí tím, že světu ukáže její nahé fotky! Opravdu je Aik něčeho takového schopen a ukáže sexy youtuberku v celé její kráse? Nebo vás ve videu snad čeká menší překvapení? No, podívejte se sami, jak to celé doopravdy je.


Přečtěte si také