Aik a Johanka - odhalení
Autor: Aik a Johanka Aik a Johanka - odhalení

VIDEO: Youtuber Aik brutálně útočí na bejvalku Johanku! Po rozchodu zveřejňuje její NAHÉ fotky. Má to ale háček… (apríl)

Publikováno: 01.04.2018
Drsná hádka mezi bývalým youtuberským párem vrcholí! Opravdu Aik světu ukázal její nahé snímky?
Aik - profil
Aik a Johanka
Aik Murczechy (vlastním jménem Lukáš Muřček) a Johanka Čunková jsou známým youtuberským párem, jenž... Přečíst celé

reklama

Youtuberským světem už pár dní hýbe nečekaný rozpad páru Aik a Johanka. A dvojice, kterou mnozí považovali za nejstabilnější v českém youtuberském rybníčku, si od té doby opravdu nic nedaruje a jde drsně do sebe. Aik Murczechy nejdříve opilý na streamu obvinil svou bývalou z nevěry. Johanka nám ovšem poté v exkluzivním rozhovoru prozradila, že všechno bylo naprosto jinak, svému příteli nevěrná nebyla a s jejich kamarádem pouze připravovala její nový song.

A když včera svůj šílený song Dělám si to sama konečně vydala, bylo jasné, že se jedná také o drsný vzkaz Aikovi a ostatním chlapům, že je prostě nepotřebuje. Jenže youtuber se rozhodl nenechat to jen tak a přechází do drsného protiútoku.

Naštvaný Aik už se totiž nemohl koukat na kroky jeho bývalky, a tak přichází s hodně nevídanou odvetou. Ve svém nejnovějším videu totiž hrozí tím, že světu ukáže její nahé fotky! Opravdu je Aik něčeho takového schopen a ukáže sexy youtuberku v celé její kráse? Nebo vás ve videu snad čeká menší překvapení? No, podívejte se sami, jak to celé doopravdy je.

 

 

Johanka a její nový hudební single

VIDEO: Sexy svobodná youtuberka Johanka vydala nový single! Zpívá v něm, jak si to dělá sama

Youtube news - rozhovor s Johankou

YouTube News: Exkluzivní zpověď youtuberky Johanky o jejím rozchodu. Aik je podle ní idiot! Vážně mu byla nevěrná?

reklama