návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtuber Ati si obarvil vlasy na růžovo! Překvapí vás, proč tuhle šílenost udělal

Nedávno přišel youtuber Ati s poměrně zajímavým videem. Rozhodl se nechat si obarvit vlasy na hodně šílenou barvu a vůbec netušil, co mu na hlavě vytvoří.
Vydáno: 26.06.2019
Známý youtuber si obarvil vlasy na růžovo 3
Autor: instagram.com/atishows Známý youtuber si obarvil vlasy na růžovo 3

Youtuber Ati nedávno překvapil svoje fanoušky s dost zvláštním názvem „Co jsem to zase udělal“. Napřed to vypadalo, že si chce z diváků jenom udělat srandu, nebo že si chtěl změnit účes z hecu. Vypravil se ale do kadeřnictví, kde si nechal obarvit vlasy na růžovo. Podle všeho ani sám netušil, na jakou barvu mu kadeřnice vlasy obarví. Na konci videa ale přišel s něčím, co asi nikdo nečekal. Výtěžek z jeho sestřihu totiž půjde na podporu nadačního fondu Be Charity.

Ten mimojiné podporuje rehabilitaci Terezky, která prodělala před 10 lety nádor na mozku. Pomoct můžou prý i fanoušci, stačí, když se půjdou nechat ostříhat do zmíněného kadeřnictví, koupí si nějaký produkt na vlasy, nebo přispějí na účet Be Charity. Vypadá to, že Ati alias Martin Malý neziskové projekty rád podporuje. Před 7 měsíci už například vybral 55 tisíc pro kočičí útulek.

 

Článek je zařazen v: Ati , Atishow , vlasy , růžové vlasy , barvení vlasů , youtuber

reklama