Youtubeři

26. června 2019 14:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Ati si obarvil vlasy na růžovo! Překvapí vás, proč tuhle šílenost udělal

Nedávno přišel youtuber Ati s poměrně zajímavým videem. Rozhodl se nechat si obarvit vlasy na hodně šílenou barvu a vůbec netušil, co mu na hlavě vytvoří.

Youtuber Ati nedávno překvapil svoje fanoušky s dost zvláštním názvem „Co jsem to zase udělal“. Napřed to vypadalo, že si chce z diváků jenom udělat srandu, nebo že si chtěl změnit účes z hecu. Vypravil se ale do kadeřnictví, kde si nechal obarvit vlasy na růžovo. Podle všeho ani sám netušil, na jakou barvu mu kadeřnice vlasy obarví. Na konci videa ale přišel s něčím, co asi nikdo nečekal. Výtěžek z jeho sestřihu totiž půjde na podporu nadačního fondu Be Charity.

Ten mimojiné podporuje rehabilitaci Terezky, která prodělala před 10 lety nádor na mozku. Pomoct můžou prý i fanoušci, stačí, když se půjdou nechat ostříhat do zmíněného kadeřnictví, koupí si nějaký produkt na vlasy, nebo přispějí na účet Be Charity. Vypadá to, že Ati alias Martin Malý neziskové projekty rád podporuje. Před 7 měsíci už například vybral 55 tisíc pro kočičí útulek.


Přečtěte si také