reklama

reklama

Youtuber Datel.
Autor: YouTube.com/Datel Youtuber Datel.

VIDEO: Youtuber Datel musel podat trestní oznámení! Povedlo se mu odhalit internetové podvodníky?

sis. Publikováno: 17.02.2021
Youtuber Datel si všiml na internetu velmi nekalých praktik, při kterých zloději lákají z lidí peníze a navíc se nestydí používat jeho jméno.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Marek Valášek alias Datel upozornil v nejnovějším videu na podvodníky, na které k svému zděšení narazil na internetu. Na začátku popsal, že on sám rád natáčí obsah pro svoje mladší diváky a rád občas pořádá soutěže, v kterých vyhranou věc vždy odešle svému fanouškovi. A všechno vždy dokumentuje nebo fotí, aby nedošlo k nějakému nedorozumění nebo omylu. Dává si zkrátka záležet na tom, aby všechno, co dělá, bylo fér. Navíc se snaží propagovat jenom takové zboží nebo služby, které jsou pro jeho sledující bezpečné a nepřivedou jim žádnou újmu. Bohužel ale narazil na podvodníky, kteří se na Facebooku a Instagramu vydávali za něj jako za youtubera s tím, že pořádali jeho jménem nejrůznější soutěže, při kterých lákali z lidí peníze. Samozřejmě tito lidé pak už nikdy svoje peníze neuvidí a nemají ani „vyhranou“ věc, protože jsou soutěže falešné.

Youtuber kvůli těmto podvodníkům šel i na policii, aby na ně podal trestní oznámení. Neví sice, o koho se přesně jedná, ale momentálně už policisté vyšetřují, kdo za těmito profily je – ať je to už víc lidí, nebo nějaký jednotlivec. Marek sám řekl, že kdyby mělo jít jen o falešné soutěže, nebylo by to tak hrozné, i když už to samo o sobě poškozuje jeho jméno, když podvodníci používají jeho fotky. Ale vzhledem k tomu, že lákají i z malých diváků peníze, tak mu to už přišlo přes čáru. Rozhodl se situaci co nejdřív vyřešit a natočil video, v kterém ukázal všechny možné podvodné nabídky a falešné profily lidí, kteří se pokoušejí peníze získat. Snad se podaří pachatele vypátrat co nejdřív...

 

 

Datlova nová holka.

GALERIE: Youtuber Datel ukázal svou novou holku! Chodí s touto mladou kráskou!

Datlova nová holka.

GALERIE: Youtuber Datel ukázal svou novou holku! Chodí s touto mladou kráskou!

reklama