návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtuber Datel se pochlubil novou přítelkyní! Už na ni stihl připravit tenhle brutální prank

Datel představil fanouškům svojí novou holku. A plánuje s ním nejspíš dost brutální videa.
Vydáno: 07.07.2020, sis

22letý Marek Valášek, který natáčí už řadu let ochutnávky, výzvy a pranky na svůj kanál Datel, celkem dlouho s nikým nechodil. Alespoň podle jeho sociálních sítí. Minulý rok se rozešel s Kačkou, se kterou strávil několik let. Pak se ale začali názorově rozcházet, mimo jiné proto, že Kačka chtěla žít veganským životním stylem, zatímco Marek ne. Nakonec se ale v poklidu rozešli a vypadalo to, že se Marek začal věnovat naplno hlavně YouTube.

Před týdnem ale představil fanouškům novou přítelkyni Anetu Kurkovou, blondýnku, která se evidentně řídí trendem dnešní doby. Fanoušci jí už teď vyčítají, že vypadá jako umělá barbína a že se k sobě s Datlem nehodí. Pár prozradil, že jsou spolu asi čtyři měsíce a od zveřejnění jejich prvního společného videa už na Datla stihla udělat jeho holka prank, že je těhotná. Datel se jí ale v posledním videu brutálně pomstil. Jen tak mimochodem jí naznačil, že ji podvádí. Těžko říct, jestli je to všechno domluvené. Pravděpodobně ano.

Každopádně už teď je asi jasné, že ji budeme ve videích vnímat pravidelně – a že bude na co koukat.

 

Článek je zařazen v: youtuber , Datel , nová přítelkyně , Aneta

reklama