Youtubeři

25. listopadu 2020 21:03

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber Datel se vyjádřil ke svému vztahu se sexy Anetou! Co se mezi nimi stalo?

Youtuber Datel po dlouhé době promluvil o svém vztahu s krásnou Anet. Divákům ji teprve před pár měsíci představil.

Marek Valášek alias youtuber Datel má za sebou docela složité období. Sice poznal sexy přítelkyni Anetu, kterou mu zpočátku všichni vymlouvali – zejména protože jim připomínala vzhledem českou pornoherečku Daisy Lee –, ale když spolu začali točit víc videí, nakonec si na ni všichni zvykli. I když si mnozí nemohli odpustit, že jeho předchozí přítelkyně Kačka byla víc „přirozeně krásná“, zatímco Aneta jim připadala až moc „umělá“. Když pak měl Datel závažnou nehodu spojenou s poraněním hlavy, všichni nějakou dobu na jeho vztah zapomněli. Nedávno navíc okolnosti nehody vysvětlil.

Přestože si plno lidí myslelo, že se třeba porval s nějakým dalším nápadníkem krásné Anety, ukázalo se, že to bylo úplně jinak. Nehodu mu způsobil jeho kamarád, ale vztah s Anetou začal skřípat z úplně jiných důvodů. Marek se přiznal k tomu, že měl v poslední době vážné psychické problémy, které souvisejí ještě s další věci, o které ale nechtěl do podrobností mluvit – slíbil však, že do budoucna o tom určitě chce promluvit. Kvůli svým psychickým problémům je to s ním prý k nevydržení a několikrát Anetě zalhal. Přestože ji nepodvedl, tak mu prý dávala další a další šance, jenže on to prý vždycky pokazil.

Momentálně tedy jejich vztah vypadá tak, že neví, jak to bude dál a jestli mu dá Aneta další šanci. Svým divákům to původně takto oznamovat veřejně nechtěl, začali si ale všímat toho, že už nepřidávají společné fotky. Navíc začala vznikat spousta konspiračních teorií ohledně toho, jestli nehoda a jejich vztah nějak souvisí. Marek ve videu dodal, že nehoda tomu rozhodně nepřidala a že je to částečně jeho chyba, protože kdyby nešel popíjet s kamarády, nemuselo se to stát. No, částečně je to pravda, ale myslíme si, že to rozhodně není jeho chyba a nedalo se tomu tak úplně vyhnout. Přesto chválíme Marka za odvahu a upřímnost, s jakou své osobní věci vysvětluje.


Přečtěte si také