Youtubeři

20. července 2022 14:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber dokázal nemožné a porazil slavného Rocka v drsné výzvě! Jak se mu to povedlo?

Youtuber prokázal svoji dominanci nad slavným Rockem.

Už jsme tu měli hodně rádoby celebritních sporů, kupodivu ten nejznámější a nejbizarnější panuje mezi Rockem a Vinem Dieselem kvůli sérii Rychle a zběsile. Následující příběh pak sice taky zahrnuje známého herce Dwaynea Johnsona, tentokrát si s ním ale účty chtěl vyřizovat jeden relativně neznámý youtuber. Tedy – alespoň donedávna neznámý – za posledních 6 měsíců totiž Isaiah Photo získal přes 6,7 milionů odběratelů, čímž de facto překonal Rocka, a hlavně mohl uskutečnit další fázi svého plánu. Ale vezmeme to od začátku.

Isaiah býval Rockovým velkým fanouškem. Před lety mu tak poslal zprávu na Instagramu, jestli si někdy bude moct zahrát v jeho filmu. Rock mu k překvapení všech odepsal, že ano, ale až se stane více akrobatickým. Isaiah na sobě zamakal a poslal Rockovi video, ve kterém předvedl všelijakou akrobacii. Reakce? Žádná. Rock si zjevně video prohlídl, youtuberovi už se ale neozval.

A tak se Isaiah rozhodl, že Rocka bude muset za trest pokořit – a to ve všem, co je fyzicky i psychicky možné. To vedlo k velké akci, kdy Isaiah za podpory milionů fanoušků získal velmi rychle velmi velké množství odběratelů, díky čemuž mohl přejít k další části svého ďábelského plánu. Vyzval Rocka veřejně ke hře kámen, nůžky, papír. Na billboardu v New Yorku, který nechal vyvěsit těsně předtím, než do města dorazil slavný herec, stojí, že youtuber herce vyzývá a hraje papír. Isaiah tak podle svých slov udělil herci šachmat, protože ten nebude moct kvůli své přezdívce zahrát nic jiného než kámen. Youtuber ale chce pochopitelně nějaké završení celého „sporu“, a tak nyní stále čeká, jestli se mu Rock ozve, či nikoli. Jedna věc se musí uznat, tenhle mladík má zápal pro věc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také