VIDEO: Youtuber Fatty se drsně opřel do vlastního fanouška! Vytočil ho tím, co provedl před Jirkou Králem!

Fatty vs. Fatty Army.

Pokud pravidelně nesledujete streamy FattyPillowa nebo Jirky Krále, pak možná nevíte, že tihle známí influenceři a youtubeři se nemají zrovna dvakrát v lásce. A nejnovější prank Jirky Krále na jednoho z Fattyho fanoušků tohle krásně demonstruje.

Vše začalo tím, že do Zetka přišel nějaký mladý hoch v mikině FattyPillow. To samo o sobě chtělo buď velkou odvahu, nebo… je to prostě obyčejný kluk, který nemyslí na problémy ostatních. Každopádně Jirka Král si toho všiml a rozhodl se na něj udělat menší prank. Přišel k němu s fotkou Fattyho a začal předstírat, že ji pod ním našel. To klučina odmítl, pak ale přišel moment, za který se Fatty začal dost zlobit. Jeho vlastní fanoušek se totiž začal Jirkovi omlouvat, že má na sobě Fattyho mikinu. Hups.

Fatty ve svém nejnovějším videu tuhle situaci do detailu rozebírá, přičemž u toho samozřejmě nechybí ani jeho klasická dramatická hudba, jako by snad mělo jít o konec světa nebo finále filmu od Christophera Nolana. Každopádně fanoušek ho nepotěšil a Fatty ho za to taky nijak nešetřil. Celé video si teď můžete pustit zde:


Přečtěte si také