VIDEO: Youtuber FattyPillow zkouší nejbizarnější trend roku! Jak opravdu chutná meloun s hořčicí?

Naprostá nechutnost, nebo překvapivá mňamka? Oblíbený youtuber a streamer FattyPillow vám konečně řekne odpověď!

Toto léto se na sociálních sítích rozšířil menší nešvar. Lidé na TikToku totiž zkoušejí jednu z nejvíce bizarních kombinací jídel, jaká člověka asi dokáže napadnout – prostě začali jíst meloun s hořčicí! Podle některých se jedná o naprostou nechutnost, podle spokojenějších zase o nečekanou lahůdku, při níž hořčice meloun parádně okoření. Šílený trend se však stal na internetu obřím hitem, podivný mix chce totiž vyzkoušet kdekdo. Vy už ale nyní nemusíte. Populární youtuber FattyPillow to totiž udělal za vás.

Známá internetová hvězda, která se ve svých videích opravdu nebojí ničeho a chce hlavně pobavit, totiž na virální trend narazila během svého tradičního sledování TikToku. A youtubera, který na sebe v minulosti rád stříkal šlehačku či sypal chipsy, samozřejmě experiment zaujal a ihned ho musel zkusit. A jak mu meloun s hořčicí nakonec chutnal?

No, vlastně vůbec. Fatty označil podivnou kombinaci za odpornost, kterou byste rozhodně zkoušet neměli a která prostě k sobě i přes současnou „popularitu“ vůbec nepasuje. Šťáva z melounu prý hořčici rychle spláchne a změní se v podivný mix, který dle Fattyho rozhodně zkoušet nemusíte. Ostatně, jeho výraz mluví za vše.

Sdílejte článek

Přečtěte si také