Youtubeři

25. května 2019 16:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber FIZI se koupal 24 hodin v lepidle! Těšíte se, až to vyzkoušejí vaše děti?!

Youtubeři dávají fanouškům opravdu vzor za všechny prachy. Hlavně co se týká vyhazování věcí z velké výšky a koupání se v různých hnusech, bezpochyby vede FIZIstyle.

K tomu už se snad ani nedá nic vtipného říct. Youtuberovi FIZImu evidentně nedochází, že mezi jeho fanoušky patří hlavně malé děti. Kdo jiný by se koukal na to, jak s kamarády závodí, kdo spořádá dřív zmrzlinu nebo jak se koupe v bazénu plném slizu. Děti zkrátka tahle videa milují a možná vás překvapí, kolik z nich si vyhledává právě třeba video, kde FIZI vyhazuje televizi a další spotřebiče z výšky 150 metrů na zem a pak ukazuje zpomalené záběry, jak se věci rozbíjejí...

V novém videu se FIZI rozhodl vykoupat se ve vaně plné lepidla Herkules, což už je vyloženě nebezpečné! Lepidlo je určené na dřevo a rozhodně ne na kontakt s kůží. Youtuber tak může být rád, že se mu během natáčení nic nestalo. Video pojmenoval tak, že to vypadá jako kdyby se koupal 24 hodin. Ve skutečnosti v něm mohl strávit maximálně pár hodin během natáčení. Co se ale stane, když si video pustí malé dítě a bude obdivovat, že to youtuber opravdu 24 hodin vydržel?! Rozhodne se třeba natočit podobné video a trumfnout ho v tom, takže se bude nahé dítě koupat v lepidle 48 hodin?!

S tím už si ale youtubeři hlavu nedělají a nenamáhají se ani dát před video upozornění. I kdyby tam už ale bylo, říkává se odříkaného chleba největší krajíc. Můžete se těšit na to, až to začnou zkoušet doma. Zničená vana bude asi to nejmenší, co vás bude trápit.

p

Sdílejte článek

Přečtěte si také