reklama

reklama

Ikaro
Autor: youtube.com/VitoVodvarka Ikaro

VIDEO: Youtuber Ikaro brutální útočí na Datla a TVTwixx! Opravdu nabádají děti k nebezpečnému hazardu?

Publikováno: 10.04.2019
Youtuber Ikaro ve svém nejnovějším videu varuje děti, aby si daly pozor na to, koho sledují. Upozorňuje zejména na youtubery TVTwixx, Datla nebo FIZIstyle.
ikaro
Ikaro
Internetový provokatér, který je na internetovém rybníčku známý zejména sprostými útoky na Carrie... Přečíst celé

reklama

Youtuber Vito Vodvarka, který se nedávno přejmenoval a všichni ho znají ještě jako Ikara, nedávno natočil video na ožehavé téma. Upozorňuje v něm děti, aby si daly pozor na to, koho sledují. Zaútočil hlavně na kanály jako TVTwixx, FIZIstyle nebo Datel. Používají podle něj podvody a lži k tomu, aby získali sledovanost.

"Příkladem je třeba video s milionářem, které natočili TVTwixx. Od začátku jsem věděl, že je to kampaň, která má zajistit sledovanost. Důkazem je také auto, kterým údajně měl přijet milionář do Čech, ale byla na něj česká SPZ. Youtubeři jako oni, FIZI nebo Datel si vymýšlejí příběhy, točí fake pranky a spoléhají na to, že tomu uvěříte," vysvětluje Ikaro svým divákům.

To, že youtubeři lžou, ještě však není to nejhorší. Youtubeři TVTwixx, FIZI i Datel totiž na Instagramu vyzývají děti k hazardu, konkrétně k sázení. Vyhlásili tam totiž soutěž, do které se lze zapojit jenom tak, že se do sázení děti zapojí. Už ale nepíšou, že věnovat se sázení je možné až od 18 let. Jenže v drtivé většině sledují youtubery hlavně děti, které se zapojí a uvažovat nad tím nebudou.

A to je podle Ikara velký problém. A nejen podle něj. Myslíme si, že tohle úplně v pořádku není. Možná by měli někteří youtubeři víc myslet a nebrat úplně každou nabídku, která se jim vyplatí... Nezbývá než poučit děti, koho mají sledovat... 

 

 

Profil youtubera FIZIstyle

VIDEO: Youtubeři z FIZIstyle soutěžili, kdo v obchodě utratí za co nejkratší dobu nejvíc peněz. Má to ale zásadní háček...

reklama