Youtubeři

19. července 2022 09:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Jake Paul je na kapačkách? Ke svému velkému zápasu zvolil bizarní propagaci

Kontroverzní internetová hvězda Jake Paul šokoval fanoušky netradiční propagací ke svému nadcházejícímu boxerskému zápasu.

Ať si o youtuberovi a boxerovi myslíte co chcete, jedno se mu musí nechat. Už několikrát v ringu ukázal, že se z něj stal dost dobrý sportovec. Zatím se totiž může zápasník pyšnit bilancí 5-0, což se dost podepisuje i na jeho vysokém sebevědomí. Nyní má před sebou další důležitý zápas, který se bude konat 6. srpna v Madison Square Garden, kde nastoupí proti profesionálnímu boxerovi Hasimu Rahmanovi Jr.

Před několika hodinami však Paul sdílel video z nemocnice, kde fanouškům oznamuje, že má zlomená záda. I přesto je však odhodlaný v dohodnutém zápasu nastoupit a dát do toho všechno. Nebo je to všechno trochu jinak? „Měl jsem nehodu, stále ale budu moci bojovat 6. srpna, takže si kupte lístky na msg.com, než se vyprodají,“ řekl zničeně Paul svým fandům na Instagramu. „Zlomil jsem si záda, zdravotní sestro! Zdravotní sestro! Více morfinu,“ křičel na sestřičku aka jeho přítelkyni v sexy mundůru sestřičky.

Hned poté odhaluje, že důvodem jeho zlomených zad je nehoda z toho, jak se musí postarat o propagaci nadcházejícího zápasu s boxerskou hvězdou Rahmanem. Jak se tedy zdá, Paul si opět tak trochu vystřelil z fanoušků a přilákal na sebe tolik milovanou pozornost.

Sdílejte článek
Štítky nemocnice boxer youtuber Jake Paul

Přečtěte si také